Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak àltalában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak àltalában tényleg később esik le úgy igazàn, hogy vége egy kapcsolatnak, és akàr kèsőbb is kezdenek el "kapàlózni"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 22:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

#6 Ez alapján én arra tudok még gondolni, hogy esetleg már rutinos volt. Tehát hogy te mondtad neki hogy vége, ő pedig már tudta mi történik ilyenkor, mi játszódik le benned, mi lenne a vége, még ha kapálózna is ellene. Kínos az ha kiszeret az emberből a nő, és ennek ellenére még próbálkozva ott ragad a másik. Vagy menthetetlennek gondolta a helyzetet, vagy csak nem akart energiát fektetni bele, ki tudja, elég sok lehetőség van még.

Azt is mondod problémái támadtak épp, szóval az is lehet hogy az időzítés volt a baj, nem tudott két válsághelyzetet egyszerre managelni és a másik fontosabb helyzet volt, így a ti kapcsolatotokat dobta inkább. Vagy az is lehet besokallt hogy épp rossz időszaka van és te is pont most jössz elő ilyen dolgokkal. És hát a késedelmet a leeséssel is pl magyarázhatja ez, hogy épp problémái voltak, esetleg kilábalt belőle és utána kezdett el "kapálózni" amikor már volt egy kis lélegzetvételnyi ideje, realizálni a helyzetet nálad, vagy ideje és energiája megpróbálni tenni bármit is.

Én csak ötletelek, elég sok más opció is lehetséges. Nyilván sokan fognak még sokfélét bedobni, talán közte lesz a megoldás is.

2023. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
#11 Köszönöm szépen, kedves tőled. :) Sajnos ő 4 hónap utàn sem kapàlózott, nem írt, azóta sem..:/ A tàrskeresőről, ahol megismerkedtünk, másfél héttel a "lezàrás" után, törölt is. Az érdekes az, úgymond, hogy az ismerkedèsünk elejèn, amikor időt kértem, és gondolkodtam, hogy talizzunk-e újra, mert mondtam neki, hogy a kémiàban nem vagyok biztos, azt mondta, hogy még egy hetet várt volna (kb. másfèl hét után írtam rà, hogy talizzunk megint) azt mondta, hogy max még 1 hetet várt volna, mert ő nem tartogatja a match partnereit, de száma megvolt, ès ràírhattam volna, ha akarok. Ès most is, messengeren sem tiltott le, vagy ilyesmi, meg szerintem, telefonon sem. Èn is gondoltam ezekre az opciókat, erre is, hogy mèg èn is pont ilyenkor dobom őt, és ez túlsàgosan mélyre ment, vagy rossz volt az időzítés, ès össze akarta magàt szedni, de mostanra màr akkor is írhatott volna szerintem, ha annyira érdekelném. Hülye vagyok, csak kicsit mèg reménykedtem, hogy fog írni, mert most esik le neki, úgy igazàn. De hàt, nem hiszem, sajnos..:/
2023. szept. 13. 01:06
 13/37 anonim ***** válasza:
35%
9, azért elég nagy érzelmi nullának kell lennie annak, aki nem veszi észre, hogy gáz van. Akármilyen nemű.
2023. szept. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Kérdező bizonytalan.
2023. szept. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
68%
9. Sokszor hiába próbál beszélni a nő, a férfi elvicceli a megbeszélést, vagy hisztinek állítja be a problémákat. Ez az, amiről a férfiaknak le kellene szokni, és akkor elképzelhető, hogy kevesebb válás lenne.
2023. szept. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%
"Hiába próbál beszélni egy nő." Ki a tököm tudja hallgatni azt az egy óra halandzsát, hisztit. Se füle se farka sipákolás az egész. Tessék 1 , maximum 2 mondatban elmondani a mondani valót. Okos ember ezt megérti. A női fajnak meg hiába mondjuk.
2023. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott a kapcsolat?
2023. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%

16. Erről beszélek. Halandzsa, meg hiszti... és csodálkoztok rajta, ha "hirtelen" el vagytok hagyva. Talán, ha meghallgatnátok, és elgondolkodnátok a dolgokon, amiket az a nő mond, akit állítólag szerettek, nem történne ilyesmi.

Ilyen hozzá állással csak magatok alatt vágjátok a fát, mert egy idő után ezt a nők többsége megunja. De ti tudjátok...

2023. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%

18. Aminek a nagy része sokszor valóban hiszti, műbalhé. De beszélj egyes számban, kérlek, mert nem mindenki ilyen.

Én és sokan mások is, mindig meghallgatjuk a nőnket! Már ha képes asszertíven közölni a problémát. Sokan vagytok ám ti is, akiknek fogalmatok sincsen arról, hogyan működik egy férfi (a dugádon kívül) és csak elvártok, de semmit nem nyújtotok cserébe kommunikáció terén.


Kettőn áll a vásár.


Viel Spaß!

2023. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mivel nem vagyunk állatok!, hanem érző, gondolkodó lények vagyunk mi is, így érezzük a problémát, hidd el. Kifejtem:


Nem "nem esik le", hanem úgy vagyunk vele, hogy amíg a kapcsolat kitart, tehát "papíron" létezik, addig mi általában szeretünk benne maradni. Ha a nő már nem szeret minket, elhidegül, de van (valamiféle) szex vagy kényelmes együtt maradni vele, nincsenek durva kihágások (kezelhető a viselkedése, nincs megcsalás stb.), tehát nem jön el az a bizonyos pont, amikor szakítani KELL, addig sokan a szőnyeg alá söpörjük a problémát.


De ez ugyanígy igaz lehet a másik félre is.


Nők is szoktak kapálózni - ha már te használtad ezt a kifejezést, engedd meg, hogy megfordítsam - alkalomadtán, volt már rá személyes példa.

2023. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!