Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak àltalában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak àltalában tényleg később esik le úgy igazàn, hogy vége egy kapcsolatnak, és akàr kèsőbb is kezdenek el "kapàlózni"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 22:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30. Igaz. Már törlöm is 28-as spam-emet, mert nem a kérdés támájában írtam.


Ja, nem megy. azt valaki más írta....

2023. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Remek szövegértelmezési készségek ezek. Ja mégse.

De kb odaát is erről szól az egész. Mindenesetre én leálltam most. Holnap megpróbálok friss fejjel a kérdező újabb kérdésére is felelni, ha tudok.

2023. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

2 ès fél hétig nem írt, az utolsó talàlkozónk után, amikor is, azon a talàlkozón, (talàn) picit jobban kiadta magàt, maga alatt volt, amikor àthívott, egy egészségügyi gondja miatt. Addig egyèbkènt mindig ő keresett. Nekem rosszul esett az utolsó tali után, hogy nem írt, mert azt hittem, valahol szintet léptünk, hogy talàn kicsit jobban megnyílt nekem, mmint, hogy megmutatta a gyengébbik arcàt. Azt remèltem, hogy valamiféle hangot ad annak, hogy örül, hogy ott voltam, vagy valami, mert úgy làttam, kicsit jobb kedve is lett. Szóval, ràirtam, 2 hét után, hogy minden oké-e l, jól van-e, erre azt írta, kíváncsi volt, ràírok-e valaha is. Meg azért sem írt, mert több fronton is szèt volt esve, sok volt a meló, a hobbijával is el volt foglalva, -ami elég fontos neki, egyèbkènt-meg a betegség miatt. Állítólag, ez a libidójàra is kihatással volt. Majd el volt éppen utazva ebben az időszakban, amikor újra beszèlgetni kezdtünk, úgyhogy, kicsit ritkàbban, 2-3 naponta válaszolt csak. Aztàn feldobta, hogy talizzunk, de nekem épp kezdett megjönni, ezt írtam neki, írta, hogy attól még talizhatunk, de ha megvàrnàm a végèt, akkor bepótoljuk. Megmondom őszintén, hogy azt vártam volna, hogy kicsit határozottabb legyen, hogy akar-e làtni 5 hét után, vagy nem, meg miután elmondtam, hogy megvan, mintha kevésbé lett volna lelkes. Addigra már este volt, mire erről leveleztünk, tehàt neki kellett volna értem jönnie, mert nem vezetek, kb. màr buszom sem volt a vàrosba, ahol ő lakik. (Mellesleg, egyszer ugrott így el értem, késő este, amikor érezhetően kanos volt) egyébként, általában èn mentem be busszal hozzá, ő is eljött 1x-2x, és olyankor nálam voltunk. Azt írtam neki, hogy nem tudom, mi legyen akkor, mmint a talival, vártam volna, hogy jobban megerősítse, majd az üzenetváltásból làtszott,

hogy gondolkodott 2 percet, utána azt írta, hogy bepótoljuk valamikor. Erre èn megsértődtem, ès azt írtam, hogy hagyjuk inkàbb a dolgot, mire ő:igazam van.. Ennyi. Ennek màr 4 hónapja, szóval, full lúzer vagyok, tudom.. De szerintetek, nem bànthattam meg èn, és eleve így akarta az egészet, ugye?

Aranyos vagy 30-as válaszoló, de nem baj, tènyleg. :)

Főleg, hogy ên meg egy kisebb regényt írtam..:D:/

2023. szept. 18. 00:29
 34/37 anonim ***** válasza:

33. öööö szerintem ja, -megerősítve előző feltételezésemet-, te kapálózol utána.

Csak tudnám minek?

Sose fuss olyanok után, akik csak magukkal foglalkoznak. Felesleges tőlük törödést kiváltani.

2023. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm. Most màr tényleg megpróbàlom őt elfelejteni, csak annyira utàlom, meg nehèz, amikor nincsenek válaszok..:/ Bár tudom, hogy ez is egyfajta válasz, ami és ahogy történt, hogy azóta sem keresett, hogy semmilyen erőfeszítést nem tett ezért a kapcsolatért, de mégis, rohadt nehéz, hogy nem ültünk le megbeszèlni a dolgokat. Na mindegy.
2023. szept. 18. 00:52
 36/37 anonim ***** válasza:
Szerintem annak esik le később, aki jobban szereti a másikat. Illetve akkor esik le később, ha a másik fél nem elég egyértleműen mondja el, hogy vége. Tudni illek el kell mondani, hogy vége. Ki kell mondani szavakkal. Nagyon egyértelműen.
2023. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
34 es remélem nőként írtál? Ismerek ilyen pasit akit konkréten megalázott a nő, olyan stílusban beszél vele h. engem már szóban is felcsesz. Azonkívül a pasi is szarul volt egézségileg és minden szempontból szenved. De többen mondtuk neki, hogy költözzön már el saját maga miatt. Végül, nehezen de..elköltözött! Ahelyett h élvezné az életet, nyugisabb már, és keresne végre mást, mégis ragaszkodik ehhez a p@x!??- hoz. És még vissza is menne?, ez a legszomorúbb:((
2023. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!