Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy lány nemet mond eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sberci kérdése:

Ha egy lány nemet mond eljegyzéskor, akkor általában a kapcsolatnak is vége van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden esetben, de általában igen. Hiszen akkor már nincs túl sok értelme, nem igaz?
2015. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem. Ugyanis jelentheti azt is, hogy "most még nem" vagy azt is, hogy "egyáltalán nem, senkihez sem"(ez abban az esetben ha a reménybeli vőlegény csak házasságban tudja elképzelni az életét, akkor tényleg lehet szakítóok). Persze lehet az is, hogy azt jelenti, hogy "hozzád nem", ez esetben érthetetlen, hogy miért vannak egyáltalán együtt.
2015. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Ott és akkor van vége.
2015. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem voltam házasságpárti és ezt a párom is tudja, de ha ennek ellenére megkérne igent mondanék, mert ez azt jelenetné, hogy neki viszont fontos. Nekem tényleg csak a házassággal van bajom, egyértelműen vele akarom leélni az életem. Így a válaszom igen, szerintem oka a szakításra, mert komoly visszautasítás és egyértelműen mutatja a másik bizonytalanságát a kapcsolattal és a párral szemben.
2015. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, mert lehet, hogy csak nem szereti az ilyen hivatalos dolgokat, mint a házasság. Mondjuk annyiban szakítóok lehet a lány részéről, hogy a srác ezek szerint ennyire nem ismeri évek múltán sem.
2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, kevés férfi egó nyeli ezt le.
2015. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes kérdés. Szerintem általában igen, bár nem értem a miértjét. Ha a pasi nem akar házasodni, akkor általában nem baj, fogadd el, mert házasság nélkül is lehet teljes a kapcsolat. Ami persze teljesen igaz, nincs is ezzel semmi baj. Viszont ha a csaj nem akar, ami ugye rosszabb esetben az eljegyzésnél derül ki (jobb esetben megbeszélték és nem esik pofára a kérő), akkor miért kell szakítani? Attól még szeretheti a férfit, csak nem akar házasodni.

A másik "miért" pedig, hogy ha már úgyis együtt akarják leélni az életüket, akkor már nem mindegy, ha házasként?

2015. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül. Függ attól, milyen körülmények közt történt a lánykérés. Elsőre én például nemet mondtam, mert olyan szituációban voltunk, hogy kényszeredettnek, a szülők részéről elvártnak tűnt, hogy jegyezzük már el egymást. Ezt aztán a párom is belátta, hogy elkapkodta. Másodjára viszont igent mondtam, hónapokkal később.
2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Persze, mi a francnak húzni rabolni idejét? El kell dönteni, ki mit akar, ha meg nem akar, akkor menjen mindenki, amerre lát.
2015. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan ? Ha egy pasi évekig nem kér meg az rendben van,mert "várjál türelmesen amíg készen áll rá","ne erőltesd", de ha a nő nem áll rá készen akkor ennyi vége mindenek,biztos nem is szereti akkor a pasit.Magyarán neki muszáj belemennie ha nem akarja elveszteni a pasit. Na ne már... nem is kellene olyan pasi aki így áll hozzá.
2015. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!