Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy lány nemet mond eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sberci kérdése:

Ha egy lány nemet mond eljegyzéskor, akkor általában a kapcsolatnak is vége van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. Sztem ha a lány meg tudja indokolni értelmesen, hogy miért, akkor nem feltétlenül. Pl. a srác túl gyorsan, alig pár hét után teszi fel a kérdést, vagy egy rohadt nagy veszekedés után vannak, és a lánynak több idő kell arra, hogy eldöntse a kapcsolatot. Ha viszont látszólag jól működő, több éves kapcsolatban nagyobb a szakításra ilyenkor az esély. Persze itt is felmerülnek kérdések, hogy mindketten házasságpártiak-e, vagy csak a fiú, úgy szeretne-e a lány esküdni, hogy max. 1-2 évvel eljegyzés után (és még esetleg nincsen rá pénz)... vagy hogy a srác férfiúi büszkesége mennyire sérül ilyenkor.
2015. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%
Nő vagyok, senkivel nem házasodnék (de hiszek a sírig tartó szerelemben). Ennek ellenére ha megkérnék a kezem, ÉN szakítanék, mert azt jelentené, párom nem veszi komolyan a szavamat.
2015. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
hát én is valami ilyet írtam, de azt nem pontozták le ilyen durván... mindenesetre nyomja csak a piros kezet mindenki, aki szerint a lányok egyetlen életcélja, hogy várják, amíg megkérik a kezüket és beleugorjanak a házasságba, bármikor, bárkivel...
2015. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt, akik együtt vannak x éve, és a fiú minden valentin napon megkéri a barátnője kezét, aki mindig nemet mond. És ez náluk már hagyomány. :D


Lehet a srác ijedne meg a legjobban, ha egyszer igent kapna válaszul. :D

2015. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
hm hát nem csak olyan kapcsolat létezik, ami házasságba szeretne torkollni. lehet olyan kapcsolat is, amiben tudják, hogy csak egy ideig lesznek egymás mellett, és így is jó. szerintem nem kell feltétlenül szakítani, csak tisztázni a dolgokat, hogy miért történt, és akkor meglátják, hogy ki-ki tud-e így élni.
2015. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Többféle okból is mondhat nemet. Nem Te vagy a megfelelő ember számára, akivel le szeretné élni az életét vagy még nagyon fiatalok vagytok, tanultok és nem tudjátok magatokat fenntartani.
2015. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

Én mindenképp szeretnék megházasodni egyszer, és imádom a párom, és szeretnék vele élni mindig, de ha most megkérne, nemet mondanék, a házassághoz még fiatalok vagyunk, de én megbeszélném vele, hogy szeretnék vele lenni, csak ezzel várjunk még pár évet.

21/L

2015. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát a pasi és a csaj helyében is lépnék egy nagyot.

Minek folytatni?

2015. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Közeli ismerősöm megkérte a barátnője kezét, akivel már hat éve voltak együtt, a lány elsőre visszaadta a gyűrűt, feltételt szabott a fiúnak, amiben meg kell változnia, illetve változtatnia kell az életén, hogy nyugodt szívvel hozzámenjen. Másodjára már igent mondott és összeházasodtak.


Nem kell azonnal igent vagy nemet mondani; lehet gondolkodási időt is kérni.

2015. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Joe.38 ***** válasza:
52%
Persze ez sok minden miatt lehet nemet mondani. De azért elgondolkodtató. Én 30 éves fèrfiként is kaptam nemet . Komolyan akartm párom éretlen volt ezek szerint. Szét is mentünk. Forditva is volt várta a nő a megkérést. Nem tettem. De volt hogy megkértem igent mondott még is szétmentünk hisz csak a konvencióknak a szülőknek akartunk megfelelni. Sok eset és élethelyzet van. Részleteket nem árultál el. Így konkrét választ nehéz adni. Mert a válasz : " az attól függ, hogy... " Hattér és körülmény milyen. Mondom ezt konzervatívként és férfi sovinisztaként. Mondanám alapból - itt a finis. De nem mondhatom mert butaság lenne hisz ismétlem semmit nem árultál el magatokról , még korotokat sem.
2015. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!