Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy lány nemet mond eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sberci kérdése:

Ha egy lány nemet mond eljegyzéskor, akkor általában a kapcsolatnak is vége van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 15:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Érdekesek a vélemények. Tkp. ha ekkora egyenlőség van, akkor miért nem a lány kéri meg a fiút?
2015. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
4%
Ha eljegyzés már szóba jött már valamikor is !! -akkor annak a lánynak - nálam ! BUKTA !
2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az indok, és hogy elfogadható indoknak találja-e a fiú.


A "vele akarom leélni az életem" szép és kedves gondolat, értem is, érzem is, de valószínűleg senki nem gondol bele igazán.

Mi "addig tartson, amíg mindkettőnknek jó" pártiak vagyunk, és ez jó is így addig, amíg nincs gyerek.

Komolyabb elköteleződést várunk viszont mindketten "ha gyerek lesz" ügyben, de még így sem házasságpárti egyikünk sem.

Azonban én szeretnék, mert jogilag vsz. sokkal egyszerűbbek lennének a dolgok. Gyerekek elismerése, adózás, helyettesített döntés (pl. komoly betegségben) stb. Az élettársi jogviszony még a mai napig sem ugyanaz.

2015. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sokszor igen, de ha nem úgy mond nemet, hogy otthagy, hanem pl úgy, hogy még nem érzi magát késznek a dologra, túl rövid ideje vagytok még együtt stb, de ha később is így szeretitek egymást, akkor igent fog mondani, akkor nyilván nincs vége.
2015. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is az a legnagyobb kérdés itt, h "nem" vagy "még nem". Utóbbi eset nem ok arra h vége legyen, előbbi meg attól függ, h ki mit akar, ha a férfi már eldöntötte h vele akarja leélni az életét a nő meg biztosra megmondta, hogy nem, akkor valószínűleg vége lesz, de ha neki így is jó, "amíg jó addig jó" alapon, maradhatnak együtt.
2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!