Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasiknak àltalában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak àltalában tényleg később esik le úgy igazàn, hogy vége egy kapcsolatnak, és akàr kèsőbb is kezdenek el "kapàlózni"?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 22:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs rendes kommunikáció, nem figyelnek egymásra a felek, akkor ja, simán elbeszélnek egymás mellett.


Pl ha hónapok, évek óta mondja neked, hogy mosogass el, ne hagyd szét a koszos zoknid, vásárolj be, foglalkozz a gyerekeddel, de sok pasi számára ez fehér zajjá áll össze, és nem veszik észre, hogy a partnerük nem boldog velük.


Ez a sok kicsi dolog összeadódik, és ha nincs változás, egy idő után azért a másiknak is betelik a pohár.


Mivel a nők sokszor jóval több munkát végeznek egy kapcsolatban, pláne ha gyerek is van, sok férfi ezt természetesnek veszi, és belekényelmesedik.



Szóval ja, a legtöbb válás előtt már évekkel, hónapokkal előbb betelt a pohár, és hacsak nincs valami nagy megrengető dolog, pl megcsalás, a válni akaró fél általában már mindent megpróbált a kapcsolat mentésére.

2023. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Igen, volt olyan, hogy úgy éreztem, mintha csak elviccelnè, vagy egyszerűen nem venne komolyan, amikor ezekről a dolgokról akartam vele beszélni. Volt, hogy kérdezgettem tőle, hogy ez neki csak szex-e kettőnk között, ès akkor ezeknek a hatására, úgymond, kihúztam belőle, ès megkèrdezte, hogy akarok-e kapcsolatot. Erre èn zavaromban rávàgtam, hogy nem.. De szerintem, az màr régen rossz, ha ez nem magàtól jön neki, nem? De az is igaz, hogy sokáig abban sem volt talàn biztos, hogy bejön nekem, mert az eleje kicsit nehézkesen indult. Fèlek mégis, hogy neki ez csak a testiségekről szólt, mert pl. nem igazàn jártunk el sehová, bàr párszor "kiharcoltam" hogy megkérdezze, aztàn mègsem akartam menni. Szóval tudom, hogy sokszor èn is szarul kommunikáltam neki a dolgokat.

4-5 hónapig tartott egyèbkènt a dolog. A vége úgy törtènt, hogy az utolsó talàlkozó előtt már kezdtek gondjai lenni (egészségügyi) és írt, -általában mindig ő írt rám, egyébként- hogy van-e MÈG kedvem találkozni. Ezt a méget már akkor sem értettem. Aztán az utolsó talàlkozón, nem volt túl jó passzban, mmint lelkileg, és mondta is, hogy most elsősorban lelkizni hívott àt. Próbáltam bele lelket önteni, úgy is éreztem, hogy kicsit jobb lett a kedve, illetve hogy talàn szintet léptünk, hogy beszèl nekem a problémáiról, és hogy írni fog a talàlkozó után, hogy örül, hogy ott voltam, vagy ilyesmi. Erre semmi, több, mint 2 hétig. Amikor ráírtam, hogy minden oké-e, és, hogy most ő (is) el van tűnve. Erre azt írta, hogy kíváncsi volt, ráírok-e valaha.. Meg, hogy egyébként is sok volt a meló, meg egyéb dolgok, meg maga alatt volt a betegség miatt, ezért úgysem tudtunk volna talizni. Aztán el kellett utaznia, akkor el is kezdett kicsit ritkábban válaszolgatni. Majd ő dobta fel, hogy talizzunk, de nekem pont megjövőben volt. Erre mintha már nem lett volna olyan lelkes a talàlkozót illetően (eddigre màr 5 hete nem láttuk egymàst) bàr írta, hogy annyira nem zavarja, hogy megvan nekem. Erre írtam, hogy nem tudom, akkor, mmint hezitàlásnak is tűnhetett, erre ő: bepótoljuk valamikor, mire én beràgtam, ès azt írtam, hogy inkább hagyjuk. Az volt a válasza, hogy igazam van. Ennyi volt. Szerintetek, én csesztem el? Mert èn mèg mindig gondolok rà, és hiányzik. :(

2023. szept. 13. 13:34
 23/37 anonim ***** válasza:
#9es eléggé ki lehetsz akadva gondolom nemrég szakítottál,amúgy az a fura h vannak akik ennek épp az ellenkezőjét látják.Ha olyan a partnered hogy tudsz vele kommunikálni,nincsen probléma ha viszont elutasitó akkor bármennyire szidod,nem fog változni a helyzet!!
2023. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

#9 ezt jól látod. És tudod mi a fura az egészben? Hogy bizonyos nők lazán lepontozzák még így is, így akarják hitelteleníteni. De más férfiak jogos észrevételeit, tapasztalatait, megpróbálva eltörölni mintha nem is lenne valós. Holott pl ez a téma is mutatja, hogy ez nem is olyan ritka jelenség, hogy ennyire jellemtelenül viselkedjenek bizonyos nők. A többiek meg vígan asszisztálnak hozzá sokszor, elnézi neki a többi nő, sőt gyakran bíztatják bátorítják ők maguk ugyanerre. És akkor ne általánosítsunk, miközben ők összezárnak ezekkel is.

Hát a kommunikáció halott, nem rajtam múlott, dehát a jellem ugye. Egyébként direktbe nem célom szídni itt. Inkább csak a férfitársaimat szeretném figyelmeztetni, hogy figyeljenek oda, és ne járjanak úgy mint én. Még ha ez sok nő bizniszét rontja is ez. De ezek a dolgok baromira nem normálisak már szerintem, ahova a jelenkorba fajult a hozzáállás egyeseknél. És ha csak egyetlen ember időben kapcsol, és nem lép be ilyen emberrel kapcsolatba, akkor már megérte hogy megírtam azt a kommentet.

2023. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
23# 9-es (nem én vagyok) márpedig szerintem egy nagyon is valós dolgot ír le. Vannak akik az ellenkezőjét látják? Talán azért, mert vannak, akikkel az ellenkezője történik meg, nem? De most csak azért, mert veled nem ez történik, talán még nem kéne eltagadni 9-es válaszát. Sokan ráismertek, hidd el.
2023. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Ha màr ennyire aktívak vagytok a kérdèsemnèl :D, (nem baj, örülök, persze) mi a véleményetek, mint pasiknak, ez a srác érezhetett irántam bármit is? Nem, ugye? Ma megemlítettem valakinek az esetet, hogy berágtam rá, amiért 5 hete nem láttuk egymàst, és úgy éreztem, nem igazán hiányoztam neki, ezután sem. És azt mondta, az sok idő..
2023. szept. 17. 23:49
 27/37 anonim ***** válasza:
26. Bocsánat, elvesztettem a fonalat, de most ha te rágtál be arra a bizonyos srácra, mert nem írt neked 5 hétig, akkor lényegében most te "kapálózol" utána, nem?
2023. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Köszönöm 25-ös. Egyébként igen, vannak bőven akik a legsunyibb praktikákkal próbálják érvényteleníteni a másikat. Még annak róvására is, hogy ők a hunyók. Gondolkoztam hogy idehozzam-e a mai egyik gyöngyszemet, mert kissé offtopic. De végül is részben hasonló a témája mint ami itt is kibontakozott. Hogy nem lehet nyiltan és értelmesen kommunikálni a legtöbb nővel, mert sajnos manapság már nem partnerek ebben sem. Mivel folyamatos játszmázás megy, és egyéb alapvető jellemtelenségek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Tankönyvi példa az egész. Ha offtopic lenne akkor sorry. A 6. kommentnél indul a show a kiforgatással, de már pár korábbi dolog is eléggé beszédes.

2023. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
28. Na jó, de nemet mondani valakinek (= nem téged választani) mióta jellemtelenség?
2023. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
#29 De az a kérdés nem erről szólt, nem kizárólag a ghostingról. Ezt a fajta ignoráns viselkedés inkább ne legyen áthozva ide is. Ráadásként pont most feltámadt a kérdező is amíg írtam, tiszteljük meg inkább azzal hogy az ő kérdésével foglalkozunk. Ide ne spameljünk mást.
2023. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!