Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy egy kolléganőmet ne piedesztáljam fel az egekig magamban, és ezáltal a "megőrülés" széléig kergessem magam?

Figyelt kérdés

Jo ideje tetszik egy lany a munkahelyrol, szerencsére nem egy műszakban van velem, csak napi pár percet látom valtaskor. Bejeloltem facebookon, elfogadta, de nem merek írni neki.


Allandoan ra gondolok, már az egekig ajnározom magamban, ami nem normális ezzel tisztaban vagyok, de nem tudom a figyelmemet elterelni semmivel.


Ő rajta nem latom, hogy szimpatikus lennék neki, így nem merek kezdeményezni nála. Pár évvel idősebb nálam.


Mit tudnék tenni?



2023. szept. 10. 16:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami az ügyben ?
ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

21es: ő róla szerencsére kezdek "lejonni", nem foglalkozom vele.

De sajnos egy másik csaj tetszett meg helyezte aki azonban az én muszakomban dolgozik, velem egy idős. De nagyon magának való, senkivel se beszel, néha köszönni se "tud"

ápr. 20. 01:51
 23/36 anonim ***** válasza:
Neked ez a zsánered vagy mi??
ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Esetleg a munkahelyen kívül is szoktál valahová menni?
ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hány éves volt az idősebb csaj ? Hány éves a mostani ?
ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem jarok el sehova. En 24 vagyok az uj csaj 23, a regebb ota tetsző meg 32.
jún. 4. 13:42
 27/36 anonim ***** válasza:
Legalább dugd meg őket vagy valami történjen már .
jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Jo lenne, de a fiatalabbnak van kanja, az idosebb meg aszex/frigid
jún. 5. 05:54
 29/36 anonim ***** válasza:
Légy szíves járj valahová munkahelyen kívül is! Tudom, ez sokszor nagyon nehéz a mai világban, de ez nagyon nem jó, hogy mindig csak a munkahelyeden tetszik meg valaki. Természetesen előfordul, hogy ott jön össze egy pár, de annak is nagyon nagy a kockázata, van akinek működik hosszú távon, van akinek nem. Figyelj oda vásárlás, utazás, séta közben, és legalább néha menj el baráti társasággal valahová kikapcsolódni.
jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért aszex/frigid egy nő csak mert nem óhajt kavarni a munkahelyi emberekkel, nem kell az egójának a bók meg flört??? És azon kívül nem dől borul egyik kapcsolatból a másikba, nem kapcsolatfüggő személyiség. Valószínűleg hányingere is van a pletykafészek kollégáitól, teljesen érthetően.
jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!