Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy egy kolléganőmet ne piedesztáljam fel az egekig magamban, és ezáltal a "megőrülés" széléig kergessem magam?

Figyelt kérdés

Jo ideje tetszik egy lany a munkahelyrol, szerencsére nem egy műszakban van velem, csak napi pár percet látom valtaskor. Bejeloltem facebookon, elfogadta, de nem merek írni neki.


Allandoan ra gondolok, már az egekig ajnározom magamban, ami nem normális ezzel tisztaban vagyok, de nem tudom a figyelmemet elterelni semmivel.


Ő rajta nem latom, hogy szimpatikus lennék neki, így nem merek kezdeményezni nála. Pár évvel idősebb nálam.


Mit tudnék tenni?



2023. szept. 10. 16:53
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Megprobaltam azóta beszélgetni vele, de nem nagyon figyelt ram, és csak ilyen egy ket szavas válaszokat adott,nem volt vevo a beszelgetesre.

Azonban valamiért mindig rá gondolok és alig várom hogy újra lássam, még ha most már kerulom is,hisz minden kezdemenyezzek,ha lekoptat...

2023. szept. 28. 20:28
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Válts munkahelyet és ismerkedj más lányokkal!
2023. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Na. Lehet amúgy bejossz a nőnek , sőt . De! A kulcs itt szerintem a pár évvel idősebb dolognál lesz . Ha van egy kis esze nem fog szivatni egy nála fiatalabb fiút .!
2023. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé szeretetéhesnek tűnsz. Egyéb kapcsolataid rendben vannak? Szülők, testvérek, barátok? Nem lehet, hogy nem kapsz szeretetet igazán senkitől és most egy igazából számodra valójában "senki" szintű emberre mindent kivetítesz?
2023. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra tud időt szakítani, amire szeretne és ami igazán fontos Neki.
2023. nov. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek néz a neten, levegőnek néz élőben... Rohadtul érdemes erre egy ennyire érdektelen csajra hergelned magad.
2023. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Igazad van 16os, én is már egy ideje probalom levegonek nezni. Amikor tudom hogy jön be, direkt hatat fordítok a bejáratnak,ilyesmikkel probalom úgymond ignorálni
2023. nov. 25. 01:48
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Piedesztálra emelnek valakit, nem piedesztálják.

De amúgy sem olyan ertelemben, ahogy te gondolod, hanem erkölcsíleg.

2023. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél határozottabb férfi. Beszélgess vele, ha már egész jól alakul hívd el munka után valahová. Ha meg nem mered, akkor hagy az egészet, de ne keseregj és rágódj, sehová nem vezet.
jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

“piedesztáljam fel”


Ez meg mi a bánat?!

jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!