Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm teljesen megőrült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm teljesen megőrült?

Figyelt kérdés

Már egy perc nyugtom nincs mellette. Egész nap hisztizik, szidja az embereket, a munkahelyét, sokszor engem is lekiabál, semmi sem jó neki. Most éppen a fejét ütögette és zokogott, mert nem sikerült neki valami. Emellett káromkodik, csapkod én meg alapból békésebb természetű vagyok, próbálom megnyugtatni, de még sokszor ezen is megsértődik hogy nyugtatni akarom és nem állok be a mocskolódásba. Komolyan azt gondolom, hogy valamilyen mentális eredetű betegsége van, de nem tudom, hogy milyen úton induljak el. Már mondtam neki, hogy úgy érzem néha elveszti a kapcsolatot a valósággal és valamit ki kellene találni, de nem mond rá semmit.

Volt valaki hasonló helyzetben? Én úgy érzem, hogy nem bírom már ezt sokáig mellette. Mit lehetne tenni?



2022. ápr. 19. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy csak szexhiánya van (hisztéria)?
2022. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Ez régebben is volt így? Hány évesek vagytok? Van e valamilyen lelki eredetű gondja, akár régebbről, mert az mélyen belülről őrőlheti és most mutatkozik meg
2022. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vagyunk már gyerekek, 30 körül vagyunk mindketten. Úgy nőtt fel, hogy a szülei folyton üvöltöztek, emellett az apjával rossz a kapcsolata. Gyerekkorában keveset foglalkoztak vele, dajkája volt. Érzelmileg mintha egy gyerek szintjén lenne. Amikor megismertem, akkor is ilyen volt, csak mostmár kezd elfogyni a türelmem.
2022. ápr. 19. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ő dettó én! Ugyanebben vagyunk. Én 25 éves nő vagyok. Nekem a gyermekkorom ugyanez volt. Nagyon sokat veszekszem ok nélkül a párommal. Mi most vagyunk túl egy vetélésen. Mai nappal elkezdtem pszichológushoz járni. Nagyon sok mindenre rá ébreszt, és mélyen bele lát a dolgokba. Javaslom a te párodnak is. A gyerekkort nem lehet feldolgozni szerintem, nekem se megy, erre én is most jöttem rá, de egy szakorvos segíthet ebben
2022. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor őt és magadat is becsaptad, hogy ha tudtad milyen, összejöttél vele.
2022. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

Ismertem jópár ilyen emberkét, egy alapos gyógyszeres kezelés csodát tesz náluk.

Magas vérnyomás, szapora pulzus, rossz hormonális háttér....általában ezek okozzák ezt az idegbolond állapotot.

Tudom, én is ilyen voltam. :)

#5, valószínű még a rohadt életben nem voltál szerelmes, vagy qrva régen.

2022. ápr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: nem az #5-ös vagyok: te valószínűleg összekevered a szerelmet a kanossággal.
2022. ápr. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
#6: nekem céloztad: de voltam szerelmes. De egy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni, ezt is nagyon jól tudom, tapasztalatból is. Ezért nem hagyom, hogy elvakítson a szerelem, reálisan nézem a dolgokat.
2022. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egész nap hisztizik, szidja az embereket, a munkahelyét, sokszor engem is lekiabál, semmi sem jó neki. Most éppen a fejét ütögette és zokogott, mert nem sikerült neki valami. Emellett káromkodik, csapkod "


Persze nem neked kéne megoldanod a problémáit, de valószínűleg időnként gondja van egy pár emberrel, a munkahelyével és veled. Nem tudja elviselni a kudarcot. Tehetetlen, nem tud magán segíteni.


Te meghallgatod, hogy konkrétan mi a baja, tudsz neki segíteni? Ha igen, és ez nem elég, akkor külső segítségre van szüksége.


Azt már csak te tudhatod, hogy mit bírsz ebből felvállalni.

2022. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!