Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm belekeveredett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm belekeveredett egy szektába és teljesen megőrült. Mihez kezdjek most vele?

Figyelt kérdés

Az új szomszédai rángatták bele. Elvitték egy gyűlésre vagy mire és úgy jött haza, mintha kimosták volna az agyát! Azóta többször is elment velük. Teljesen átszellemült, mindenhez tök nyugisan áll hozzá, úgy beszél velem, mint egy ovissal! "Egyél szépen egy kis tejbepapit..." Komolyan ilyeneket mond! Akármit mondok neki, kedvesen vagy ingerülten, így válaszol. Egyszerűen nem lehet felidegesíteni. Mosogatás közben olyanokat énekel, hogy Jézus él és szeret engem...

Azelőtt a falra mászott a szektásoktól és azt mondta, csak azért megy el a szomszédokkal, hogy aztán jót röhögjünk rajtuk. Erre így jött haza! Mit csinálhattak vele?!

Hat éve vagyunk együtt, tudom, hogy ő alapból teljesen normális. Kétségbe vagyok esve! Már arra is gondoltam, hogy elviszem innen minél messzebbre, akár külföldre is. Majd csak találunk valahol munkát, de ez így nem maradhat.

Ti mit tennétek a helyemben?


2009. ápr. 19. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
na figyelj ide szal az van h valami hivo szektaba vagy mibe keveredett a parod szal vagy megbeszeled vele valahogy h ne mennyel tobbe el a gyulekezetbe vagy hova vagy elviszed kulfoldre...csk lehet h kulfoldonis meglex ez a "szekta" vagy lex roszabb...
2009. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
azert azt jo lenne tudni, hogy ez most egy szekta vagy csak elment veluk istentiszteletre es Jezusrol beszel. Mert ekkor csak siman vallasos lett, de teged ez miert is zavar???tudd meg, kik ezek es beszeld meg vele, ha neked ez nem tetszik/
2009. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem misére ment, nem is istentiszteletre és ez nem egyszerű vallásosság. Ez már fanatizmus szerintem, amit ő művel. Amúgy a hit gyülekezetébe ment...
2009. ápr. 19. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

milyen vallású a csaj?

vidd el a vallásához megfelelő templomba és beszélj a pappal hogy segítsen nektek!

ha valaki akkor a pap tud segíteni!

higy nekem nem viccelek!

sok sikert!

de ha akarod kihozhatod külföldre!

mi is itt vagyunk a párommal!

de elötte vidd el a templomba!

2009. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Katolikus, de sosem járt templomba, nem olvas Bibliát meg ilyenek. Azt mondta hittanra is csak azért járt a suliban, mert kötelező volt. Egyszóval nem hisz Istenben. Ezért is vagyok ennyire ledöbbenve. De ezt a papot kipróbálom. Lehet, hogy először csak én beszélek vele, hogy egyáltalán hajlandó-e beszélni a barátnőmmel. Ha csak hívő lenne, nem zavarna, de ez...:(
2009. ápr. 19. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz vidd el szerintem. Illetve először beszélj egy pszichológussal, hogy mi a teendő, nehogy még nagyobb hibát kövess el azzal, hogy dokihoz akarod vinni. Talán tud rá mondani valamit, és a tanácsa alapján eldöntheted, merre tovább.


Sok sikert! Aztán írj, mi lett vele!

2009. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha te is elmennél egy gyűlésre? Akkor talán meglátnád,hogy mit csinálnak ott és talán megtalálod rá a választ,hogy miért lett ilyen.Szerintem ha élőben látod,akkor könnyebb rá megoldást találni.
2009. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
csak aztán ne hogy te is droidként gyere vissza :)
2009. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
a hit gyulekezete az tenyleg gaz, ott bebeszelnek hulyesegeket az embereknek. En sokat hallottam roluk, egyszer az egyetemen egyik tanarom mindent elmeselt roluk, valahogy szedd ki onnan a baratnodet.
2009. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék egy ilyen gyűlésre, és ha az sem segít, akkor pap, pszichiáter.
2009. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!