Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (14/L)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (14/L)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe úgy érzem tényleg szerelmes vagyok nem csak olyan "tini szerelem" dolog, de az a baj,hogy élőben sosem beszélünk, mert én mindig elkezdek dadogni,és egy értelmes mondatot se tudok összerakni, amikor vele beszélek. Szerintem már fogyatékosnak néz..régebben fbookon szinte minden nap beszéltünk,és akkor még szerintem tetszettem is neki, de utáltam,hogy csak netes kapcsolatom van vele,de mostanában még az se..rossz társaságba került iszik,cigizik,drogozik..és ezért egész nyáron azt sulykoltam magamban,hogy egy idióta,és nem tetszik,de érzem,hogy még mindig szeretem..ma összefutottam vele az utcán, és a gyomrom összeugrott és remegve magas hangon mondtam, hogy "szia"..el akarom felejteni, de nem tudom,mert megvan bennem az az érzés,hogy mi van ha talán ő is hasonlót érez még most is, és nem csak régebben? de ha most oda is mennék hozza majd ha elkezdődik a suli beszélgetni 1. fura lenne,hogy csak úgy oda megyek,mert már nem vagyunk jóban 2. miről beszélgetnénk? nem tudnám milyen témát hoznék fel..és szerintem dadognék is. 3. ha dadogva elmondanám,hogy szeretem,és ő nem úgy érez akkor vagy kinevet,és elmondja mindenkinek vagy magában megtartja,de nekem akkor is fura lesz minden nap látni őt a suliban tudván,hogy ő tudja. de ha neki is tetszem akkor mi van?14 éves vagyok,és lesz egy idióta drogos barátom. Persze el akarom felejteni de nem tudom!!Egyszerűen azt nem tudom,hogy miért szeretem?! a barátnőim azt mondják ez csak hülye hóbort,majd elfelejtem,de már egy éve szenvedek,és nem bírom. Bocsánat,hogy ennyit írtam, de egyszerűen megőrülök ettől.

2013. aug. 25. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolj bele milyen lesz kissé később egy iszákos-drogos?

amikor téged küld el ,hogy keress lovét a testeddel a napi adagjára sőt lehet hogy a kettőtökére ,mert addigra már téged is függővé tett!!!!

2013. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írj rá facebookon, kezdjetek el megint először ott beszélgetni. Próbáld meg felhozni, hogy mi lenne ha ti ketten járnátok vagy ilyesmi és akkor nyugodtan mond el neki, hogy tetszik neked és többet is eltudnál képzelni barátságnál. Ha ő is érez irántad valamit, akkor jöjjetek össze és szoktasd le a drogokról, ha pedig visszautasít, akkor próbáld meg elkerülni a suliban, elég egy 'szia', nem kell leállnod vele beszélgetni.


Remélem segítettem egy kicsit, sok szerencsét!

2013. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

èn is hasonló helyzetben voltam amikor ennyi idös voltam, 4 évig szerelmes voltam az illetöbe, de végül nem mondtam el. Tudtam, h én is tetszek neki, de valahogy féltem ettöl az egésztöl, hogy drogozik meg piál és inkább hagytam, mert féltem, hogy valami rosszba vinne bele, persze akkoriban azt hittem, hogy a szerelmem majd megváltja, de mostmár tudom, hogy csak hülyeség volt, még ma napig ha találkozunk, elfog a nosztalgia és összeugrik néha a gyomrom, föleg mikor engem néz meg minden, de megtanultam, már figyelmen kivül hagyni. Mai napig van köztünk valami, de nem tudom, hogy micsoda, úgy vagyok vele, ha szeretne valamit majd ö megkeres, de addig is nyitott vagyok más lehetöségekre. :) Szerintem, beszélgethetnél vele megint és próbálj magadra nyugalmat eröltetni, gondolj arra, hogy épp az egyik legjobb barátoddal beszélsz és próbáld meg lazán venni a dolgokat, ha nem tudsz több témát felhozni, majd Ö hoz fel, ha szeretne veled beszélgetni, de ha nem érdekled, akkor próbálj meg másfelé nyitni, tanulj a hibámból, ne fecsérelj el rá 4 évet :)

én 17/L , ö most 21 éves

2013. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm a válaszokat! Egyébként 1. egyszer már leszokott pár hónapra elvileg miattam,de utána volt egy vitánk és azóta láttam,hogy újra kezdte..:/lehet,hogy nem miattam, és csak véletlen. de köszönöm,hogy válaszoltál:)

2. huuuu nagyon köszönöm ez jó ötlet :)

3. hát erre a válaszra meg nem tudok mit írni,egyszerűen csak nagyonnagyon köszönöm:) megnyugtató belegondolni,hogy nem egyedül vagyok ezzel az érzéssel,de azért sajnálom,hogy így sikerült:/

2013. aug. 25. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
èn is , remélem neked jobban fog sikerülni :)
2013. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm még egyszer :)
2013. aug. 26. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!