Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy egy kolléganőmet ne piedesztáljam fel az egekig magamban, és ezáltal a "megőrülés" széléig kergessem magam?

Figyelt kérdés

Jo ideje tetszik egy lany a munkahelyrol, szerencsére nem egy műszakban van velem, csak napi pár percet látom valtaskor. Bejeloltem facebookon, elfogadta, de nem merek írni neki.


Allandoan ra gondolok, már az egekig ajnározom magamban, ami nem normális ezzel tisztaban vagyok, de nem tudom a figyelmemet elterelni semmivel.


Ő rajta nem latom, hogy szimpatikus lennék neki, így nem merek kezdeményezni nála. Pár évvel idősebb nálam.


Mit tudnék tenni?



2023. szept. 10. 16:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
Mindenki szarik és nagyjából ugyanolyan büdöset.
2023. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Vedd vissza a gondolataid feletti uralmat a farkadtól, kérdező. Ja, és olyan ige, hogy "piedesztálni", nem létezik a magyar nyelvben.
2023. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
2es: Ez az érdekes , hogy szexualisan nem is vonz annyira. Persze jól néz ki, de vele inkább az ilyen csok, oleles stb tudnám elképzelni.
2023. szept. 10. 18:14
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg vele élőben beszélni valamit vagy köszönj rá.

Ezekből hamar kiderül, hogy valaki mégsem olyan amilyen magasra te emeled.

2023. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ráírnék, vagy szemelyesen ugy kerekitenem h tudjak vele mindig beszelni par percet, ez lehet eloszor 1 kedves odakoszones, utanna valami huylye uruggyel beszelgetest kezdemenyeznim majd kesobb mar automatikusan odakoszonni es megkerdezni miujsagm még kesobb bokolni is neki, aztan rairni aztan randit kernj tole
2023. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Facebookon már rairtam, sajnos nagy sikert nem arattam.
2023. szept. 12. 14:31
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent?
2023. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem kérdezett vissza,pedig lehetett volna rá alkalma,próbáltam úgy fogalmazni
2023. szept. 12. 18:37
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg szemelyesen, nemmkell durr a kozepebe, koszones 1 vicces megjegyzes kesobb mar johet a miujsag stb
2023. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A jövő héten atmegyek egy hétre az ő muszakukba, szóval együtt fogunk dolgozni. Eléggé idegeskedek, hogy mennyire lenne vevő a poenjaimra, meg mennyire zavarná ha beszélgetést próbálnék kezdeményezni vele.
2023. szept. 21. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!