Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleestem egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleestem egy lányba. Nagyon rendes velem, de egyértelművé hogy nem kellek neki. Tudja mit érzek és a maga finom módján már visszautasított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom zaklatni. Örülök hogy kedvel, nem szeretném hogy megutáljon. Viszont nem tudom elengedni. Szükségem lenne rá.

Majdnem megírtam neki ezt (egy inta story reakcióként): "Szükségem lenne erre a lányra. Sokkal jobban mint a többi gyökérnek aki próbálkozik nála. Mellette olyasmire lennék képes amire egyedül nem vagyok. Szólj már neki hogy adjon egy esélyt. Csak egy randi, majd mégegy..."

Komolyan nem tudom mi legyen. Tudom hogy jobb nálam, de ha melletem lenne és támogatna elérném a szintjét ez biztos.


2022. aug. 29. 17:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
#19: tehát mentális beteg vagy, és ráakaszkodnál egy általad idealizált egészséges emberre, hogy leszívj a belső erőforrásaiból / életerejéből / életkedvéből, és ezáltal rendbejöjj. Hát, ehhez csak gratulálni tudok, pont olyan érzelmi piócának tűnsz, mint amilyen József Attila lehetett a maga idejében, béke poraira.
2022. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20: Tetszik a diagnózisod, tényleg nem ártana egy asszony vényre. :-) Egyébként terapeuta generalizált szoronngásnak, PTSD-nek és szorongásos depressziónak hívta.
2022. aug. 29. 19:22
 23/26 A kérdező kommentje:
21: Nem ráakaszkodtam. Összezártak vele heti 60 órára. Ráadásul szélsőségesen élvezi ha rajonganak érte, szóval egészségesnek őt sem nevezném. Azért így nehezebb visszafogni magam.
2022. aug. 29. 19:27
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarok úgy randizni hogy közben minden gondolatom egy másik lány körül forog. "


Na látod, ő sem akar tőled semmit, mert más körül forog az esze.

2022. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24: Valahogy így. Elbaszott ez a világ. Nem tudom van-e még mentálisan ép ember az országban. Az biztos hogy még soha nem találkoztam egyel sem.
2022. aug. 29. 19:57
 26/26 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Egy barátom azt javasolta hogy írjak rá, könnyebb lesz továbblépni ha egyértelmű választ kapok. Megkérdeztem szeretne-e randizni. Azt is megírtam hogy nem fogok megsértődni, csak könnyeb ha frontálisan felteszem a kérdést. Nem válaszolt, Instán is kivett a közeli ismerősök közül. Én meg közben munkahelyet váltok. Nem így akartam elbúcsúzni.
2022. aug. 31. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!