Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleestem egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleestem egy lányba. Nagyon rendes velem, de egyértelművé hogy nem kellek neki. Tudja mit érzek és a maga finom módján már visszautasított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom zaklatni. Örülök hogy kedvel, nem szeretném hogy megutáljon. Viszont nem tudom elengedni. Szükségem lenne rá.

Majdnem megírtam neki ezt (egy inta story reakcióként): "Szükségem lenne erre a lányra. Sokkal jobban mint a többi gyökérnek aki próbálkozik nála. Mellette olyasmire lennék képes amire egyedül nem vagyok. Szólj már neki hogy adjon egy esélyt. Csak egy randi, majd mégegy..."

Komolyan nem tudom mi legyen. Tudom hogy jobb nálam, de ha melletem lenne és támogatna elérném a szintjét ez biztos.


2022. aug. 29. 17:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ha támogat akkor eléred a szintjét? Kövér vagy?
2022. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha tepersz bizonygatva, mennyire jó lennél neki, az zaklatás lesz és nagyon meg fog utálni. Már bocs, de ez az ő szemszögéből olyan, mintha egy kóbor kutya ugrálna rá sáros lábbal, hogy vigye haza.

Erre egy taktika van, úgy tenni, mintha elfogadtad volna és önmagadba fektetni. Senkinek sem vonzó az, ha valaki nélküle nem egész ember meg belehal, meg majd csak vele lesz jobb. Az viszont igen, ha érdekes, izgalmas, önmagában értékes - az kíváncsivá tud tenni. Ha ennyire tetszik ez a lány, csinálj valamit, ami lenyűgözheti, de nem neki dedikáld direktben. Valami olyasmit, amiben tényleg tehetséges vagy és vonzó képet fest rólad. Fotózol? Főzöl? Futsz vagy gyúrsz? Szeretnek a haverjaid? Vigyázol a kishúgodra és segítesz a dédinek? Elgondolkodtató a zenei ízlésed? Jó a humorod? Vagy egy filozófus veszett el benned? Netán egy harcos környezetvédő? Hát valami csak van, ami téged jellemez és érdekes meg pozitív lehet másoknak is. És tedd magad mások és az ő számára láthatóvá úgy, hogy közben csak laza ismerőse maradsz és te nem nézegeted. Aztán vagy sikerül és felfigyel rád, vagy tényleg kikupálódsz saját a pozitívumaidra koncentrálva, jó irányba tereled az energiáidat és felfigyel rád más. Olyan biztos nincs, hogy valami titkos módszerrel irányíthatod a szívét, mert azt még önmagának sem tudja az ember, nemhogy másét.

2022. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igyekszem elfelejteni. Van egy másik inteligens, jószívű, érettebb nő, akivel most lesz az első randink. Sokat beszélgettünk már messengeren. Rá kéne fókuszálnom. Ő is megérdemelné. Remélem meglesz a szikra mindkét fél részéről. Persze nehéz, mikor az ember heti 60 órát van összezárva egy olyan lánnyal akihez foghatóval még alig találkozott. Majd leszervezem a melóban hogy kevesebbet legyünk együtt. Vagy legalább ne kettesben.
2022. aug. 29. 18:53
 14/26 A kérdező kommentje:
11: Kondizhatnék, de nem erről van szó. Ő életrevaló, erős, figyelmes. Én diagnosztizált depressziós vagyok a szakításom óta. Érzelmileg érném el a szintjét, meg tettre készségben. Ha van érzelmi támaszom akkor sokkal több mindenre vagyok képes. Én is tudom viszonozni a dolgot. Csak most kicsit mélyen vagyok. Előbb kapnom kéne hogy tudjak adni. Ez nem vágyálom, tapasztalat.
2022. aug. 29. 18:58
 15/26 A kérdező kommentje:
12: Jó lenne, de nem tudom magam kihúzni a gödörből. Nagyon jó barátaim vannak, de mindig akkor voltam rendben mikor kapcsolatom volt. 2 éve még lehet megkaptam volna a lányt, de akkor pont azért voltam a toppon mert nagyon jó kapcsolatom volt. 22-es csapdája.
2022. aug. 29. 19:03
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kapnod kéne hogy tudj adni? Pfff.....te mástól várod a boldogságod és amint szakításokon mész keresztűl egyből jaaaaj depis vagyok. Sosem kezdek olyan pasival aki csak akkor boldog ha van valakije és ha szingli akkor depis. Még barátnak se kéne ilyen negatív ember.
2022. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy segítségre van szükséged... de azt a melót miért testálnád a nőre, akivel még nem is biztos, hogy olyan jó lenne a kapcsolatod, és annyit kapna a kapcsolatban, hogy megérje neki... a naaaaaagy szerelem meg a mániás ragaszkodás nem olyan nagy kincs. Támaszt kaphatsz anyukádtól, tesódtól, nagypapitól, pszichológustól...
2022. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Magadon segíts.

Amíg te saját magadtól nem vagy tettrekész és boldog, ne rontsd el más ember életét...

2022. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
17: Hát a barátaim egyben tartanak, a vegyszerek is segítenek (járok pszichofarmakológushoz). Amikor jó kapcsolatom van akkor viszont szárnyalok, még nem találtam alternatívát.
2022. aug. 29. 19:14
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggőségnek hívják.
2022. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!