Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleestem egy lányba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleestem egy lányba. Nagyon rendes velem, de egyértelművé hogy nem kellek neki. Tudja mit érzek és a maga finom módján már visszautasított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom zaklatni. Örülök hogy kedvel, nem szeretném hogy megutáljon. Viszont nem tudom elengedni. Szükségem lenne rá.

Majdnem megírtam neki ezt (egy inta story reakcióként): "Szükségem lenne erre a lányra. Sokkal jobban mint a többi gyökérnek aki próbálkozik nála. Mellette olyasmire lennék képes amire egyedül nem vagyok. Szólj már neki hogy adjon egy esélyt. Csak egy randi, majd mégegy..."

Komolyan nem tudom mi legyen. Tudom hogy jobb nálam, de ha melletem lenne és támogatna elérném a szintjét ez biztos.


2022. aug. 29. 17:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem akar téged, kérdező, ő ezt már ELDÖNTÖTTE, és ezt igenis qrvára tiszteletben kellene tartanod.
2022. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezt írná meg nekem egy olyan akit elutasítottam hát nem kicsit gáznak érezném. Így elolvasva is ciki és gyerekes. Nőj fel és érd el egyedül a saját céljaidat ne zsarolgass senkit hogy neked kell hozzá ő mert te megérdemled. Röhejes.
2022. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Jah és persze rengeteg embernek tetszik, de nem úgy mint nekem. Én tényleg beleszerettem. Nagyon meggyepált az élet, pedig jó ember vagyok. Tudom hogy ha megkapnám jobb lennék. Minden könnyebb ha ő velem van. Hosszútávon ez neki is jó lenne. Persze ha ezt elmagyaráznám neki az csak zavarná, nem győzném meg vele.

Van olyan nő az életemben akinél lenne esélyem, kedvelem is. Szivatni viszont nem szeretném. Nem akarok úgy randizni hogy közben minden gondolatom egy másik lány körül forog.

2022. aug. 29. 17:51
 4/26 A kérdező kommentje:
1, 2: Nektek ilyen könnyen szokott menni hogy elengedjetek valakit? Semmi magyarázkodás, csak elfogadjátok és továbbléptek? Hogy csináljátok?
2022. aug. 29. 17:54
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan küldd el, legalább egy életre szóló lecke lenne, amiből esetleg tanulnál.
2022. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Úgy látom ti nem vagytok túl érzelgősek. Most komolyan. Mit csináltok ilyen helyzetben? Elterelitek a figyelmeteket? Kerestek egy pótlékot? Hogy léptek túl valakin akibe nagyon beleestetek?
2022. aug. 29. 18:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha erősödsz, az mindkettőtöknek kellemetlen lesz. Neki azért, mert már elmondta, hogy nem tekint rád "úgy", neked pedig azért, mert ha erélyesebben kell visszautasítania, akkor az nyilván rosszul fog esni.


A legjobb teljesen elfelejteni. Ne legyél a barátja, töröld az ismerőseid közül, stb.

2022. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztem amit most csinálsz, azt hagyd abba. Szánalmas. Nem lesz vonzó a lánynak. Érzelmileg zsarolod arra, hogy tegyen meg valami olyasmit, amit nem akar... ezen felül még beképzelt bunkó is vagy, aki szerint más férfi nem lehet olyan hozzá, mint te. Ez hülyeség. Attól, hogy egy férfi vonzóbb neki, nem lesz gyökér. Ráadásul így, insta story reakcióban virágnyelven sértegetni meg utasítgatni, hogy mit csináljon...


Az meg, hogy ilyen hevesen érzel, nem azt jelenti, hogy te vagy a legszerelmesebb... a szerelem nem ettől függ, valószínűleg nem is ismered eléggé. Meg ha szeretnéd, hagynád, hadd tegye azt, ami őt boldoggá teszi. Amit te érzel, az már a beteges ragacskodás - én inkább pszichológushoz mennék.

2022. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez szívás,de nem tehetsz semmit. El kell felejtened, pótlékot semmiképpen se keress most lélekszakadva,ne bánts meg ezzel mást. Meg magadat sem. Szüntesd meg vele a kontaktot, semmiképpen ne erősködj. Mégha bele is roskadosz kicsit belülről, ő ne ezt,hanem azt lássa belőled,hogy férfiként emelt fővel távozol. Ezt komolyan értékelni fogja, és ha szerencséd van jól is kijöhetsz ebből a szituból,hogy ennek a híre terjed el rólad,nem pedig az,hogy nem értesz a szóból.
2022. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi már 20 éves korára kifejleszti azt a skillt, amit én csak úgy hívok, hogy "innentől felőlem meg is dögölhet". Javaslom ennek az elsajátítását.


A legrosszabb, amit tehetsz, hogy elutasítás után is foglalkozol vele (az FB és insta nézegetés is ennek számít, akkor is, ha nem írsz neki).

Egyrészt azért, mert sikered sose lesz, sőt, csak egy szánalmas xar leszel a szemében, nem a hős lovag, ha elkezdesz teperni a lepattintás után.

Másrészt, azon jól fel fogod húzni magad, amikor majd összejön a (szerinted) legnagyobb lúzerral/ paraszttal/gnómmal, akit valaha hátán hordott a föld és csak feleslegesen eszed a kefét.


Jobb instant továbblépni.


34F

2022. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!