Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szerelmes egy nőbe, időnként miért savazza, miért ereszt meg gúnyos megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

A szitu kb. olyan, mint az Elfújta a szélben, ahogy Rhett Butler kommunikált Scarlettel.

Aki olvasta a regényt, tudhatja, hogy Rhett halálosan szerelmes volt a nőbe, de ezt csak a legvégén mondta el neki, amikor elhagyta. Egész történet alatt savazta, csomó bunkó megjegyzése volt, és Scarlett végig azt is hitte, h. a csávó nem szerelmes belé.


Szóval ha egy férfi szeret egy nőt, miért beszélhet hasonló stílusban vele?


2022. aug. 26. 22:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

13


tudod értelmezni, amit írtam??

nem Melanie meg Ashley a lényeg, hanem, h. a 19. században ÁLTALÁBAN a párok többsége nagyobb korkülönbséggel házasodott.

pl. Scarlett anyja 15 évesen ment hozzá Scarlett apjához, aki már akkor meglett ember volt, apja lehetett volna.

2022. aug. 27. 12:52
 22/22 A kérdező kommentje:

Ezer éve láttam a filmet, arra emlékszem, hogy nem tetszett.

18

gondolom lusta voltál elolvasni a több mint ezer oldalas regényt, én végig szövegre, és nem a filmre hivatkoztam, pont azért, mert sokkal komplexebb, mélyebb és árnyaltabb.

2022. aug. 27. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!