Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek egófröccs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek egófröccs lehet ha egy fiú szerelmes belétek, még akkor is ha ti nem érzitek ugyanazt?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerôsöm, aki eszméletlenül maga alatt van.

Szerintem ô is szerelmes belém, legrosszabb esetben volt...


Én szenvedek be nem vallott érzelmek miatt már elég hosszú ideje.

De a lényeg, hogy most újra el kezdtünk beszélgetni egy hete.


Konkrétan beteg, s nagyon lent van az önbizalma.

Nem akarok terhet rá helyezni, ezért kérdezlek meg titeket, hogy inkább teher ha valaki szerelmet vall vagy egófröccs?


2022. aug. 26. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Baratnoimnek az. Van baratjuk stabil kaocsolatuk évek ota de ettol fuggetlenul r.biskednek csabitgatnak random pasikat is mert öröm nekik latni ha vki behódol nekik.

Nagyon sok exem is ilyen. Még bányarémekkel is leállnak szemezni olyan nőkkel is akik amugy a hátuk közepére sem kéne.


Én ugy erzem magamrol ritka kivetel vagyok. Ha egy sráctol pl szerelmes levelet is ha kapok ami gyönyörű levél engem egotuning helyett max szomorusaggal tölt el hogy de kár hogy nem attol kapom akit szeretek.

Amikor rámnéz egy pasi a párja mellől, nem egotuning, hanem sajnálom a párját.

Amikor fel akar szedni vki aki nekem nem tetszik az nem egotuning hanem kellemetlen es fáraszto hogy le kell vakarnom.

2022. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*De ugy latom a többséget töltik a flörtök, vagy az, hogy neki udvarolnak vagy őt csabitani akarják. Engem speciel nagyon nem.
2022. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem simán csak kínos és kellemetlen. Ha nem tudom viszonozni akkor utána elkerülném az illetőt.
2022. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha valakiről tudom, hogy tetszem neki, kedvel, az egófröccs... ha valaki normális (értsük ez alatt: magára igényes, ápolt) szerelmes belém konkrétan (tehát nem ilyen 2napos fellángolás, amit szerelemnek mond, mert annyira tapasztalatlan / naiv), én meg nem tudom viszonozni, az egófröccs és teher egyszerre, mert jól esik, hogy valakinek tetszem és belsőre is szimpatikus vagyok neki, de bánt az a tehetetlenség, hogy azzal bántom valamilyen szinten, ha nem tudom viszonozni, viszont az érzelmeimet sem tudom irányítani, hogy akko márpedig szeretni fogom, hogy neki jó legyen...
2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

ha kölcsönös, akkor az nem egofröccs.

és aki szerelmi vallomást egofröccsként él meg, az egy narcisztikus barom.

2022. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni ő hogyan reagálna erre. Lehet egy plusz teher lenne neki, lehet ignorálná (ha nagyon mélyen van az önbizalma, akkor elhessegetheti azzal, hogy ha ismernéd, hogy milyen, akkor nem mondanál ilyet), lehet jól esne neki.

Ha szeretnél biztosra menni, akkor lehet jobb, ha nem nagy szerelmi vallomással indítasz, hanem finoman érzékelteted vele találkozásoknál apró flörttel, vagy azzal, hogy elhívod egy randira.

2022. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Is-is. Nekem pár éve voltak ilyen helyzetek az életemben. Addig még soha nem volt kapcsolatom. Tiniként jól esett, hogy nem vagyok "defektes" vagy valami, mivel léteznek srácok, akik belémszeretnek. Emiatt elhittem, hogy ilyen bármikor előfordulhat, nőtt az önbizalmam és nem mentem bele egy kapcsolatba csak azért, hogy elmondhassam: nekem is van.

Emellett nagy lelki teher is volt, talán fél éve sza adultam csak a súlyától. Mert benne van, hogy igazából nem akarok kihasználni senkit, de nem tudom visszautasítani, amíg nincs mit. Viszont észrevehetném, hogyha tetszem valakinek. Meg hogy minden lány álma lenne egy ilyen pasi, aki így bánik vele, miért nem vagyok képes viszonozni az érzéseit. Rosszabbik esetben pedig megkérdőjelezem a teljes barátságunkat. Létezett-e valaha.


Ezek 3-5 éve történtek, fél éve már csak a tanulság van meg, túl vagyok rajta.

Azért fél, mert ekkor lett kapcsolatom, amikor végre sikerült legyőznöm a gátlásokat, amit a korábbi srácok okoztak.

2022. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!