Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege igazából annyi, hogy volt egy fiú az életemben aki nagyon csúnyán bánt velem. Mit tehetnék az ellen, hogy ne bántson tovább a dolog? Hogy hiába alázott meg, én többet érek és többet nem engedem vissza az életembe.


Egyszerűen rettentően elszomorít az, hogy ő neki nem számítottam, csak játszott, kihasznált, hazudott, jót nevetett rajtam, amiért én hittem benne.

Állandóan feltépi a sebeket… rendben, letiltom, nem válaszolok többet.

De egyszerűen itt van az az érzés, hogy mennyire bánt….

Már nincs mondanivalónk egymásnak. Komolytalan.

Ész érvekkel tudom, de fáj a szívem. Persze, itt a kérdés: miért?! Nem adott jót. Túlságosan hittem….


Mit tehetnék ellene?

Munka, barátok, programok, edzés, stb-stb… megvan… inkább az érzelmi elfogadás része hiányzik nekem.. magamtól.


Hogyan?


27N


2022. aug. 13. 22:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#30! De a kettő együtt jár. Én is tele voltam megválaszolatlan kérdésekkel. Ez miért volt, az miért volt. Nem tudod elképzelni, hogy milyen hülye helyzetbe kerültem. Véletlenek sorozata vezetett oda. Bennem volt, hogy baromira félreérthetett valamit és tisztázni kéne. De! Rájöttem, hogy tök mindegy. Semmi jelentősége. Egy dolog számít. Azok után, amik már megtörténtek, tudnék-e boldog lenni vele? A válasz nem volt, innentől fogva mindegy, hogy mi történt. Csak a jövő számít, abban pedig neki nincs helye.

A feldolgozásáért semmit nem kell tenned azon kívül, hogy betartod, amit írtam. Észre se fogod venni, egyszer csak lényegtelen lesz, mintha meg se történt volna.

#29

2022. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem Viviennek hívnak?
2022. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

#31!

Igazából már jobban benne vagyok a “már nem érdekel” fázisban, de valahol még mindig érdekel. Kicsit azt érzem, hogy ha teperne, mindent megakarna adni, vele lennék. De közben meg tudom, ennek nem lenne értelme. Mert nem egymásnak valóak vagyunk.

Ő mérgező.


De, rendben! Betartom azt is, amit te is írtál! Köszönöm! Zeró kontakt!

Igazából azokat a helyeket már egy ideje kerülöm, ahol össze tudunk futni (szórakozóhely). Egy városban lakunk, de soha nem fordult elő olyan, hogy barhol megláttam, pedig közel lakik hozzám… na mindegy, ez maradjon is így.


De a jövőmben NINCS helye!

Bár elmúlna már a fájdalom….

De nem agyalok rajta, értelmetlen.

Csak az is bánt, más lánynál, akibe szerelmes lesz, ott normálisan fog viselkedni…


#32.

Nem.

2022. aug. 14. 11:37
 34/38 A kérdező kommentje:

Egyébként arra is vágyom, hogy randizzak, romantikus dolgokra, mármint más férfival. De néha vele. De ez tudom, nem fog megtörténni.

Nem szabadna idealizálnom.


Szóval szeretnék már normális kapcsolatot, de még nem teljesen érzem magam késznek rá.

Már egyébként valamennyire jól voltam, erre a napokban megint felkavart……


De, persze betartom, amiket írtatok, igen, magamon is kell dolgozni….

És akkor sikerülni fog! :)

2022. aug. 14. 11:43
 35/38 anonim ***** válasza:

Háát babám sok sikert.


Sajnos 27 éves vagy, ha 28 lennél még össze is jöhetnénk...

2022. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Kérdező eljönnél velem egy randira?


#9 vagyok

2022. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#33! Dehogy! Ez a legnagyobb tévedés. Ha mérgező, akkor van valami betegsége, amiből ez adódik. Ha akarna se tudna máshogy viselkedni. Legfeljebb lesz valaki, aki beáldozza magát, de ő tönkremegy. Inkább örülj, hogy nem te vagy az. Vagy talál egy hasonlót és egymást kínozzák. Az a legjobb, addig se másokat tesznek tönkre.

Ha elakadsz, vagy van valami kérdésed, írj nyugodtan priviben, segítek. Te is túlleszel rajta.

#31

2022. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Az 100%, hogy a fejében van gond. De ezt nem akarom résztelezni.


Bár túl lennék már rajta… most újra felbolygatott :/

2022. aug. 14. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!