Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege igazából annyi, hogy volt egy fiú az életemben aki nagyon csúnyán bánt velem. Mit tehetnék az ellen, hogy ne bántson tovább a dolog? Hogy hiába alázott meg, én többet érek és többet nem engedem vissza az életembe.


Egyszerűen rettentően elszomorít az, hogy ő neki nem számítottam, csak játszott, kihasznált, hazudott, jót nevetett rajtam, amiért én hittem benne.

Állandóan feltépi a sebeket… rendben, letiltom, nem válaszolok többet.

De egyszerűen itt van az az érzés, hogy mennyire bánt….

Már nincs mondanivalónk egymásnak. Komolytalan.

Ész érvekkel tudom, de fáj a szívem. Persze, itt a kérdés: miért?! Nem adott jót. Túlságosan hittem….


Mit tehetnék ellene?

Munka, barátok, programok, edzés, stb-stb… megvan… inkább az érzelmi elfogadás része hiányzik nekem.. magamtól.


Hogyan?


27N


2022. aug. 13. 22:48
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
“Kedves” #9… el vagy tévedve! :)
2022. aug. 13. 23:21
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom én neked kérdező a tutit.


Van itt két válaszoló is akitől szerintem több törődést kaptál 20 perc alatt mint attól a pasitól akiről írsz. Ez jól mutatja azt hogy egyáltalán nem kell elviselned a rosszat senkitől. Én biztos vagyok benne hogy értékes vagy és sok pasi nagyon örülne ha ilyen érző szívű barátnője lenne. Ettől a csávesztől pedig sokkal többet érdemelsz!!!!!!!!!!!!!!!!

2022. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Kedves #12-es válaszoló!


Nagyon szépen köszönöm Neked is!

Igen, igazad van! És ezt fejben mind tudom, csak a lelkem akkor is fáj…

És szeretném, hogy el múljon… már…

2022. aug. 13. 23:28
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor vágytam arra hogy meggyógíthassam egy lány lelkét és boldoggá tehessem. Csak lemondtam róla mert egy undorító roncs lettem. El fog múlni csak kitartást! Biztos lesz majd aki nagyon fog szeretni téged!


12 voltam.

2022. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

#14!

Sajnálom! Kívánom Neked a legjobbakat!


És köszönöm a támogatást!

2022. aug. 13. 23:35
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
#4 és #7 vagyok megint: és ez visszafelé is igaz, #12! Én is több kedves visszajelzést kaptam a Kérdezőtől, mint az elmúlt 30 évben bárkitől. :'D Már-már kezdem elhinni, hogy léteznek még normális értékrenddel rendelkező emberek, pedig már lemondtam róla.
2022. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem egyszer nekem is megadatik, hogy ennyire odaadóan ragaszkodjon hozzám egy nő, mint te hozzá. Mindezt persze ugy értem hogy azt érdemelnéd hogy szépen bánjon veled és nem pedig úgy ahogyan.


Sok jó tulajdonságod van kérdező.

Intelligenica,odaadás,ragaszkodás,érzékeny vagy, kedves


Értékesebb vagy attol minthogy olyan miatt keseregj aki nem szeret.

2022. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

4&7 és most 16 :D


Sajnos elég kevés a normális értékrenddel rendelkező ember :(


De örülök, hogy azért jól esett Neked is!

2022. aug. 13. 23:43
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

ELnézést hogyha megbántottalak. 9es vagyok.


Mostmár én is végig olvastam a kérdést és belátom a tévedésem. Fogadd meg amiket írtak neked és kitartást!

2022. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

#17!!

Nagyon szépen köszönöm Neked is! Ezt a pár választ ki is fotóztam; többször újra olvasom…

Lehet másnak “nem nagy szám”, de nekem sokat jelent most!

2022. aug. 13. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!