Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege igazából annyi, hogy volt egy fiú az életemben aki nagyon csúnyán bánt velem. Mit tehetnék az ellen, hogy ne bántson tovább a dolog? Hogy hiába alázott meg, én többet érek és többet nem engedem vissza az életembe.


Egyszerűen rettentően elszomorít az, hogy ő neki nem számítottam, csak játszott, kihasznált, hazudott, jót nevetett rajtam, amiért én hittem benne.

Állandóan feltépi a sebeket… rendben, letiltom, nem válaszolok többet.

De egyszerűen itt van az az érzés, hogy mennyire bánt….

Már nincs mondanivalónk egymásnak. Komolytalan.

Ész érvekkel tudom, de fáj a szívem. Persze, itt a kérdés: miért?! Nem adott jót. Túlságosan hittem….


Mit tehetnék ellene?

Munka, barátok, programok, edzés, stb-stb… megvan… inkább az érzelmi elfogadás része hiányzik nekem.. magamtól.


Hogyan?


27N


2022. aug. 13. 22:48
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm (újra) #9es!
2022. aug. 13. 23:45
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a pár választ ki is fotóztam; többször újra olvasom…"


Ez nagyon aranyos dolog. Én örülök, hogyha picit talán jobban érzed magad kérdező. Jó olyat olvasni, hogyha valaki kap segítséget több embertől és ez még talán kicsit fel is vidítja.

2022. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Annyit elárulok, a tiltás fel fogja gyorsítani a dolgot. Én amúgy nem tiltottam(közösségi oldalon nem is vagyok, szóval csak telóra gondolok,)mert nyugodtabb voltam, hogy nem vagyok mögötte egy lépéssel. Tudtam követni, hogy milyen rendszerességgel zaklat, ha írt, a tartalomból, hogy épp milyen állapotban van, vagyis, hogy mire számítsak. 1x utoljára válaszoltam neki. Megírtam neki, hogy addig tudott csesztetni, amíg hagytam, de ennek ma vége. Soha többé nem fogok neki válaszolni. Nincs rám hatással többet, engem már nem érdekel. Nem fogom elolvasni az irományait és nem veszem fel a hívását. És akkor...elkezdődött a gyógyulás. Előtte akármikor kommunikáltunk, csak visszaestem. Veled is ez történik. Először kicsit nehéz kibírni, mert benned van, hogy valami fontosat akar, abban reménykedsz, hogy olyat mond, ami semmissé teszi, amiket elkövetett, minden csak félreértés, nem úgy akarta, te is hibáztál stb., de ez kamu! Azért tudja elhitetni, mert manipulál. Nem fog megváltozni, csak egy másik szerencsétlen lesz az áldozata. Évekig zaklatott még, de szerencsére egyre ritkult. Végig tudtam, hogy vége lesz, csak ki kell tartanom és így tettem. Egy idő után már a szívem se dobbant meg, ha megláttam a nevét a kijelzőn. Persze aztán többször számot cserélt, volt, hogy belefutottam és felvettem. Azzal a lendülettel tettem is le, esélyt se adtam, hogy bármit is mondjon. Csak simán megszoktam, hogy van egy bolond, aki néha hívogat. Volt, hogy fél éjszaka hívogatott, nem érdekelt. Lenémítottam és aludtam. Hidd el, ha ezt az egyszerű szabályt betartod, hogy zero contact, pikk-pakk túlleszel rajta. Az enyém nagyon kitartó volt, de végre feladta. Hosszú évek után, már másfél éve nem keresett. Vagy meghalt. Hidd el, őszintén nem érdekel, hogy melyik🤷🏼‍♀️
2022. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Hu, 23-as, ezt nagyon jó volt olvasni!

Igazából nálunk is kb majdnem hasonló a helyzet.

Az a baj, hiába írom le neki / vagy írnám le /, hogy többet nem olvasom el, nem erdekel, stb.. szó szerint lesz.rja.

Írhatok neki szépen, csúnyán… mindegy.

Már mindent kapott tőlem.


De igen, a legjobb lesz, ha tiltom. Közösségi oldalakon kész (eddig is volt), iMessage beszéltünk….

Nem hiszem, hogy írna már, de ha mégis, igazából egy szót nem érdemel… annyit sem, hogy “tűnj mar el”, mert igen…. Azzal is reagálok.


Nem fog megváltozni, ez tény.

Hiába próbálok benne jót látni, az nincs.

2022. aug. 14. 01:01
 25/38 anonim ***** válasza:

De igen, pont ez a lényeg, hogy a negatív reakció is reakció. Abból tudja, hogy még hatással van rád. Persze, hogy lesz@rja, a manipuláció része. Tudod, nálam meddig ment? 6évig! Abból kb.az utolsó 3 volt, amikor semmit nem reagáltam. Annyi kellett neki, hogy felfogja, tényleg nem fogok. Bármit írhat, bármivel próbálkozhat, semmi nem fog hatni.

Pont az a legjobb benne, hogy nincs benne jó! Megszabadultál a rossztól😁

#23

2022. aug. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Gondold végig, kérdezd meg magadtól: "Mit adott ő nekem?". "Megérdemeltem?". "NEM!".

Sportolj: végy egy boxzsákot,+kesztyűt, és üsd ki a haragodat belőle. Van munkád, hajlékod, eltartod magadat? Akkor több vagy, mint az a pasi.

2022. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igaz, nem szabad reagálni! Semmit!

Akkor a számát is letiltsam, vagy esetleg, ha ír, akkor jót nevessek majd?

Most egyébként volt 8 hónap szünet és a napokban kezdődött elölről…

2022. aug. 14. 09:21
 28/38 A kérdező kommentje:

#26!

Így van, nem adott semmi jót. Max 1%, ha valószínű azt is manipuláció miatt.

Bár.. a saját barátai is negatívan jellemzik!!!!


És NEM erdemeltem meg!


Igen, van munkám, lakás, egyedül tartom fent magam :)

Hálás vagyok a kitartasomert és az eddig elért dolgaimért🙏🏼

2022. aug. 14. 09:23
 29/38 anonim ***** válasza:

#27! Azt te tudod, hogy neked hogy könnyebb. Ha kibírod, hogy nem reagálsz, ha keres, akkor nem muszáj tiltani. Mondom, nekem így jobb volt, mert tudtam követni, hogy milyen gyakran zaklat. De ehhez az kellett, hogy pl.kaputelefont se vettem fel senkinek. Mindenki tudta, hogy csak úgy jöhet, ha előtte telefonál, különben nem veszem fel. Nálunk is volt hosszabb szünet, amikor már azt hittem, végre abbahagyja, de nem. Viszont ritkult. Most másfél éve nyugi van, de most se lepődnék meg, ha véletlenül jelentkezne. Ha eldöntötted, hogy nem reagálsz, tartsd be! Nem emlékszem, meddig volt nehéz, de arra igen, hogy sokkal jobb volt utána. Nem estem vissza, mint előtte.

#25

2022. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Szerencsére az új címemet nem tudja. A közösségi oldalon eddig is tiltva voltunk egymásnál, a telefonszám volt meg.

Igazából, ha ír, max törlöm.

De szerintem már nem fog…


Igazából nem is ezzel van a bajom, hanem a feldolgozás részével …

2022. aug. 14. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!