Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege igazából annyi, hogy volt egy fiú az életemben aki nagyon csúnyán bánt velem. Mit tehetnék az ellen, hogy ne bántson tovább a dolog? Hogy hiába alázott meg, én többet érek és többet nem engedem vissza az életembe.


Egyszerűen rettentően elszomorít az, hogy ő neki nem számítottam, csak játszott, kihasznált, hazudott, jót nevetett rajtam, amiért én hittem benne.

Állandóan feltépi a sebeket… rendben, letiltom, nem válaszolok többet.

De egyszerűen itt van az az érzés, hogy mennyire bánt….

Már nincs mondanivalónk egymásnak. Komolytalan.

Ész érvekkel tudom, de fáj a szívem. Persze, itt a kérdés: miért?! Nem adott jót. Túlságosan hittem….


Mit tehetnék ellene?

Munka, barátok, programok, edzés, stb-stb… megvan… inkább az érzelmi elfogadás része hiányzik nekem.. magamtól.


Hogyan?


27N


2022. aug. 13. 22:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem az határozza meg az értékedet, hogy ki hogyan bánik veled, hanem az, hogy te hogyan bánsz másokkal. Nagyon sokan nem tudják megfelelően érzékelni azt amit kapnak a másiktól, de ezért ne magadat hibáztasd.


"Állandóan feltépi a sebeket… rendben, letiltom, nem válaszolok többet."


Már nagyon rég ezt kellett volna tenni és minden kapcsolatot megszakítani vele.



El kell fogadnod, hogy ez így alakult és törekedj arra, hogy akivel legközelebb közel kerültök egymáshoz az olyan ember legyen aki jobban megbecsül és szeret és tisztel téged.

2022. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm #1, ez nagyon jól esett, meg is könnyeztem!!


Nagyon bánt a dolog mert én jó és érzelmes nőnek tartom magam… és egyszerűen bánt, hogy vele nem jött össze. Már tényleg kezdtem jobban lenni, erre elkezd egy cirkuszt újra… és bumm. Magam alatt vagyok.

De akkor tiltás - törlés mindenhonnan.

Bennem van még kicsit a “mi van, ha megváltozik?”, de közben tudom, hogy ő alapjáraton ilyen ember……és nem fog.


Túl szeretnék már ezen lépni…. :( Csak mégis fáj…

2022. aug. 13. 23:01
 3/38 anonim ***** válasza:
31%

Most kajak ezen megkönnyeztél? Nem írt az egyes semmi extrát csak amit minden logikus ember mondana neked.


Szerintem te sérült vagy lelkileg és nem feltétlenül a pasi itt csak a fekete bárány aki bántott.


Biztos lehetsz benne hogy nem változik meg. Tipik női duma hogy majd megváltozik aztán csak megy a sírás mert nem. Kárpotlásul nyomsz majd 6-7 szexkaladot hogy jobb legyen a lelkednek aztán a rendes pasiknak meg fuck off van.

2022. aug. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Az önbecsüléseden kellene még egy kicsit dolgoznod. Aki rendben van magával, nem enged ilyen embereket az életébe, mert jó a szűrője, tud (és akar) nemet mondani, ha számára kényes a helyzet. Ő egy dolog miatt játszott veled: mert megtehette...


Még egy dolog: az ember senki másért nem fog (őszintén) megváltozni, csak önmaga miatt és által. Lehozhatod Te a csillagokat is, azzal csak magadat gyengíted, nem őt erősíted.

2022. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Igen, bekonnyeztem, mert ma nagyon megbántódtam. Elég érzékeny vagyok. Ma egésznap sírás kerulgetett, ugyanis egy mai dolog történt.

Nem értem ez miért baj?!


Nyilván nem azt mondom, hogy csak a pasival volt gond, nehéz családi hátterem van, ezért is ragaszkodtam hozza valószínűleg.


Nekem a kérdésem az, hogy tudnám azt a lelkemben (jobban) elfogadni, hogy ez úgy történt, ahogy, hiába bántott, az őt tükrözi…?!

2022. aug. 13. 23:09
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszi, #4!!

Igen, az önbecsülésemen még van mit dolgozni és azt is tudom, azért csinálja ezt már hosszú ideje, mert megtehette.


De most már nem. Egyszerűen csak tényleg bánt, hogy ő vígan elvan, röhög a markában, hogy milyen naiv és hülye vagyok (ami valamilyen szinten így van, hisz ez megtörtént), nem hat rá sem szép, sem csúnya szó. Lepereg róla minden.

Mármint az bánt, hogy ezeket megtudta tenni, egy sajnálom nem hagyta el soha a száját….


És ezt nehéz feldolgozni….

2022. aug. 13. 23:12
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nem lehet, hogy ő szimplán nem így gondolkodik, egyszerűen csak ez számára a "normális"? Ő is ezt láthatta a családjában, így nőtt fel, vagy fene se tudja. Nem mindenki szociálisan érzékeny, EQ-t sem lehet minden boltban kapni... Az ilyen embert egyszerűen hagyni kell, hadd találjon magának egy olyat, aki majd őt lovagoltatja meg. Te pedig légy büszke rá, hogy végre elengedted a boldogságod útjába álló egyetlen tényezőt. ;)
2022. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi történt veled és mit tett veled, de te magad írtad le, hogy megalázott és hazudott neked, kihasznált stb..


Ezek nem olyan dolgok, hogy csettintésre semmisé fognak válni és tök másmilyen lesz veled vagy legalábbis olyan amilyen te szeretnéd, hogy legyen.


"nehéz családi hátterem van"


Valószínűleg ezért nincs meg a megfelelő önbecsülésed ahogy írta más is, hogy azon javítani kellene. Ha nem megy egyedül akkor kérj segítséget.


Addig ameddig nincs kellő önbecsülésed újra bele fogsz futni ilyen csalódásokba.


Még véletlenül sem kellene arra gondolnod, hogy majd hátha megváltozik, mert nem lesz így. Gondolom ez mögött valami olyasmi állhat, hogy azt gondolom nem találnál vagy érdemelnél minőségibb párt aki szeretettel is bánik veled. Pedig nem így van. Kevesen érdemelnének valóban rossz dolgokat, mégis sok ember sok rosszat kap. De ezt nem kell elfogadni.



"Egyszerűen csak tényleg bánt, hogy ő vígan el van, röhög a markában, hogy milyen naiv és hülye vagyok (ami valamilyen szinten így van, hisz ez megtörtént), nem hat rá sem szép, sem csúnya szó. Lepereg róla minden."


Erre csak azt tudom mondani, hogy ne beszélgess vele, se szépen se pedig csúnyán. Az energiádat inkább saját magadra fordítsd, mintsem egy olyanra aki megbántott. Legyen az akár sértés vagy kedveskedés.

2022. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű itt mi történt. A pasi biztos egy helyes jó pasi a lány pedig várta a szerelemet és azt hitte megkapja ha lefekszik vele. A pasi megkapta puncit amit akart a lány meg hoppon maradt. innen a nagy sértetség és megbántás. annyira egyértelmű.
2022. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

7&8!

Köszönöm, igen, az önbecsülésen még mindig dolgozni kell. Az elmúlt 2 évben egyre többet dolgozom rajta, segítség is volt már igénybe véve, nem egyszer.


Úgy gondolom, idő kell, de ez már 1,5 éve húzódik… de most megvolt a tiltás, stb. De mégis fáj, mert én akartam, hittem benne, de ő neki ez csak játék volt.


De igen, ezt az energiát magamra kell fordítani!

2022. aug. 13. 23:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!