Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különcségem miatt félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különcségem miatt félek belemenni egy komoly kapcsolatba. Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy az emberek amióta az eszemet tudom mondják nekem hogy furcsa vagyok és hogy különc. Nagyon nehezen találom meg a közös hangot a legtöbb emberrel. Intellektuális típus vagyok és az emberek meg nem tudnak hozzászólni azokhoz amik engem érdekelnek, a legtöbb ember inkabb beszélget egyszerű hétköznapi dolgokrol amik engem nagyon nem kötnek le. Szinte mindenhonnan kiközösítenek. Emiatt az él bennem hogy valami nincs rendben velem és ez nagyban akadályoz párkapcsolatok terén. 24/L vagyok es eddig csak egy komolyabb kapcsolatom volt amiben megcsaltam a párom. Érdeklődők akadnak de nagyon félek attól hogy ha jobban megismernek elveszne az érdeklődés a furcsaságom miatt.
2018. aug. 16. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is.

27F

2018. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Keress hozzád hasonló különcöket! Bár az se lesz könnyű, tapasztalat.
2018. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hú, de ismerős ez. :D Nagyon elunom magam a legtöbb ember társaságában. Van 1-2 jó barátom, akikkel lehet filózni a csillagos égbolt alatt az élet értelméről, csillagászatról, világgazdaságról, társadalmi kérdésekről, zenéről, filmekről, emberi kapcsoaltokról stb. Csak sajnos ritkán tudok velük találkozni, mert messzebb élnek. Sokszor tapasztalom azt, én még sajnos családi eseményeken is, hogy unom magam, mert a rokonaim sem beszélnek másról, csak ilyen könnyedebb, felszínes témákról. Idegesít, hogy sokan full tájékozatlanok, semmi nem érdekli őket, ami a felszín alatt van. Egyik kollégámmal hálistennek megtaláltam ilyen téren a közös nevezőt, nagyon jókat szoktunk éjjel elmélkedni, amikor már több időnk van erre, mert nyugi van. Téged mik érdekelnek kérdező?
2018. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kutató vagyok tehat főképp a tudomány érdekel de érdekel a filozófia meg a politika is :)
2018. aug. 16. 23:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

rendben van a dolog, nálam ez nem menne különcségszámba..inkább a megcsalás helyett lettél volna különcképpen..


25

2018. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Kimaradt egy kérdésem: miért léptél félre? Ez gusztustalan, akármi is történt, nincs mentség a megcsalásra.
2018. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát mert tudom hogy bárkivel is leszek az illető a hátam mögött mindig olyan dolgokat fog csinalni amikkel engem megbánt és aki ezt másképp gondolja az szerintem naiv. Egyébként részben be is igazolódott utólag még ha megcsalás nem is történt az ő részéről.... A válasz szerintem a kérdés alatti szöveg utolsó mondata...
2018. aug. 16. 23:58
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor a nyitott párkapcsolat való neked.
2018. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam választ: miért kellett megcsalnod a partneredet? Nem is csinált semmi rosszat, erre félrementél? Non-sense.
2018. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Félrementem mielőtt (esetleg) ő lépett volna le.
2018. aug. 17. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!