Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fog hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog hozzá szólni, ha bejelentjük együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

32 évvel idősebb a párom.

Egy a szakma területünk, és egymásba szerettünk.


Egy 1,5 évvel 4×-szer találkoztam a testvérével aki korban jobban illik hozzám, ebből 1×-er lesmárolt és 3×-or megcsókolt.


Nem mentek jól a dolgaink, abba hagytuk a randizást.


Azt mondta sosem fog tudni belém szeretni, és nem az a férfi vagyok, akit keresek.


Sose gondoltam volna, hogy 1,5 év múlva a bátyánák az egyetlen igaz szerelme leszek.

Ez az illető a jelenlegi párom magas vezető pozícióba van, nagyon gazgad, én a szeretője voltam.

Elkezdünk közösen dolgozni, a munka még jobban összehozott minket, és felakarjuk most már vállani a kapcsolatunkat megkérte,hogy legyek a felesége.

A fiai már tudják, ellenezték az egészet.


De azt senki sem tudja, hogy 1,5 évvel a fiatalabb testvérével ismerkedtünk-randiztunk csak én és a kisebbik testvére.


Szerintetek mi lesz ha ki fog derülni, még a volt srác fülébe nem jutott el a hír,.....

szerintetek elfecsegné, hogy közelebb kerültünk egymáshoz régen?


Félek ha ez kitudodik ugrik az esküvő, mert ennek a kapcsolatnak az elején tudtam, hogy kivel ismerkedek, és ki volt előtte a randi partnetem.


2022. ápr. 30. 21:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ja hogy attol felsz hogy a jelenlegi parod mit fog szolni hozza ha megtudja hogy volt koztetek valami anno az occsevel.


Passz! Ha nem tudod mit reagalna akkor nem is ismered igazan. De amugy mar az elejen kellett volna tisztazni. Szerintem amugy necc amikor ket testvernek hasonlo az izlese.

2022. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Amugy akkor is irtam az occs azt fogja gondolni, hogy igy akarod megbosszulni a visszautasitasat. Magyaran azt figja gondolni hogy a szeme lattara akarod tonkre tenni a battyat. Es nyilvan elmondja majd a batyanak aki a parod hogy beprobalkoztal nala. Az hogy a parod hogy reagal na az keteselyes tipp. Vagy igy vagy ugy. Mi ismeretlenul honnan tudnank.


De nem kell ehhez nagy logika, hogy kitalalja az ember a kimenetelek valoszinusegi szamat csak matek.

2022. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
* fogja
2022. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!