Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fog hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog hozzá szólni, ha bejelentjük együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

32 évvel idősebb a párom.

Egy a szakma területünk, és egymásba szerettünk.


Egy 1,5 évvel 4×-szer találkoztam a testvérével aki korban jobban illik hozzám, ebből 1×-er lesmárolt és 3×-or megcsókolt.


Nem mentek jól a dolgaink, abba hagytuk a randizást.


Azt mondta sosem fog tudni belém szeretni, és nem az a férfi vagyok, akit keresek.


Sose gondoltam volna, hogy 1,5 év múlva a bátyánák az egyetlen igaz szerelme leszek.

Ez az illető a jelenlegi párom magas vezető pozícióba van, nagyon gazgad, én a szeretője voltam.

Elkezdünk közösen dolgozni, a munka még jobban összehozott minket, és felakarjuk most már vállani a kapcsolatunkat megkérte,hogy legyek a felesége.

A fiai már tudják, ellenezték az egészet.


De azt senki sem tudja, hogy 1,5 évvel a fiatalabb testvérével ismerkedtünk-randiztunk csak én és a kisebbik testvére.


Szerintetek mi lesz ha ki fog derülni, még a volt srác fülébe nem jutott el a hír,.....

szerintetek elfecsegné, hogy közelebb kerültünk egymáshoz régen?


Félek ha ez kitudodik ugrik az esküvő, mert ennek a kapcsolatnak az elején tudtam, hogy kivel ismerkedek, és ki volt előtte a randi partnetem.


2022. ápr. 30. 21:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hány éves vagy te és hány éves ő? Csak a 32 év korkülömbség miatt kérdezem
2022. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor még a fia miatt aggódtál, mert vele is kavartál, csak a fiú nős és gyereke van.

Van olyan a családban, akivel nem kavartál?

2022. máj. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én nem kavartam a fiaával.....
2022. máj. 1. 02:46
 24/33 A kérdező kommentje:
57 / 25
2022. máj. 1. 02:48
 25/33 A kérdező kommentje:
De most vissza térve, szerintetek ki fog találni a testvére, hogy régen együtt csókoluztunk stb....
2022. máj. 1. 03:01
 26/33 A kérdező kommentje:
Jobb lenne a sírig elvinni ezt a titkot.
2022. máj. 1. 03:02
 27/33 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a minap egy tok ismeretlen holgyemeny vagy magat hilgyemenynek kiado ember az egyik kozossegi oldalon letamadott 6 képpel amin ölelkezik a párjával nem az a tipikus egymas mellett allnak es udvozletunket kuldjuk a baratoknak tipusu, hanem beallitott 6 pozos most igy olelj most ugy tipusu onelegult es jaj de szeretjuk egymast tini stilusu keppel 😄. Kamillaztam is rajta hogy mit akarnak ezzel es kik ezek keretlen reklam tartalom cimszoval vadidegenek reszerol.😄 Szo nelkul eltavolitottam a tartalmat. Figyelmen kivul hagytam, epp hogy eszrevettem amugy eszre se vettem volna ha nem jelez az oldal. Szerinted kinek es mit akart a tudtara adni a holgyemeny vagy a kamu ember? Kamillaztam is hogy kik ezek es mit akarnak es azt gondoltam hogy felolem a golden globe hidon is olelgetheti a parjat az se erdekel ez csak neki fontos. Nekem nem. 😄 Te ne így csináld. Egy mert az ilyen jellegu zaklatas feelingu ketto, mert ha mar a battyaval jottel ossze akkor valoszinuleg tudja az occs, ha a batyad uriember, bar ezt is lehetne elemezni khm. Ha nem, akkor ember modjara oldjatok ezt meg, de ne ugy mint a postaladat tevesztett holgyemeny vagy kamu holgyemeny, mert szerintem ha ezzel valami necces celja volt akkor szanalom ha meg random kuldozgette hatha megtalalja akit keres akkor meg nevetseges, de utobbit nem hiszem mert akkor mellekelt volna hozza egy udvarias levelet is.
2022. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
* holgyemenynek
2022. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Amugy mit szolna hozza. O mondta hogy keress mast. De szerintem ez a kerdes mar volt. A gazdag csalad akinek az occsenel is beprobalkoztal o elhajtott, kaptal kolcsont is es az 50-es koru battyara felneztel es a batty elvitt randizni, mert kulonlegesnek tartott nem ez az? Azota nem oldodott meg?
2022. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nahm akkor gondolom a pénztárcájába szerettél bele... azért agódsz ennyire 😅😅
2022. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!