Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fog hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog hozzá szólni, ha bejelentjük együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

32 évvel idősebb a párom.

Egy a szakma területünk, és egymásba szerettünk.


Egy 1,5 évvel 4×-szer találkoztam a testvérével aki korban jobban illik hozzám, ebből 1×-er lesmárolt és 3×-or megcsókolt.


Nem mentek jól a dolgaink, abba hagytuk a randizást.


Azt mondta sosem fog tudni belém szeretni, és nem az a férfi vagyok, akit keresek.


Sose gondoltam volna, hogy 1,5 év múlva a bátyánák az egyetlen igaz szerelme leszek.

Ez az illető a jelenlegi párom magas vezető pozícióba van, nagyon gazgad, én a szeretője voltam.

Elkezdünk közösen dolgozni, a munka még jobban összehozott minket, és felakarjuk most már vállani a kapcsolatunkat megkérte,hogy legyek a felesége.

A fiai már tudják, ellenezték az egészet.


De azt senki sem tudja, hogy 1,5 évvel a fiatalabb testvérével ismerkedtünk-randiztunk csak én és a kisebbik testvére.


Szerintetek mi lesz ha ki fog derülni, még a volt srác fülébe nem jutott el a hír,.....

szerintetek elfecsegné, hogy közelebb kerültünk egymáshoz régen?


Félek ha ez kitudodik ugrik az esküvő, mert ennek a kapcsolatnak az elején tudtam, hogy kivel ismerkedek, és ki volt előtte a randi partnetem.


2022. ápr. 30. 21:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis firma lehetsz.
2022. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

1 pasival csak.

Aztán sok idő múlva a bátyá szeretője és üzlettársa lettem, amiből mára szerelem lett.

2022. ápr. 30. 22:14
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondta sosem fog tudni belém szeretni, és nem az a férfi vagyok, akit keresek." Most akkor ki kicsoda, ha te férfi vagy? Hogy leszel feleség, meg házas, még nemi átalakítást is be kell vallani?
2022. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"Azt mondta sosem fog belém szeretni, mert ő nem az férfi, akit én keresek"


És nő vagyok.

2022. ápr. 30. 22:25
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az ágyba a Teso hoz képest?
2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

, 1 pasival csak.


Aztán sok idő múlva a bátyá szeretője és üzlettársa lettem, amiből mára szerelem lett.,

- de szép történet.

2022. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le a kisebbik a testvérével csak csók semmi több.
2022. ápr. 30. 22:43
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdésem van ezek után. Mi a szakma területetek?
2022. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
1 éve hemzsegtek itt a kérdező kérdései a kisebbik fiúval kapcsolatban. Most egy év után az idősebb fiúval kapcsolatban fognak hemzsegni a kérdések, jobb ha felkötjük a gatyánkat :)
2022. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Külkereskedelem a szakterület, de ez nem fontos
2022. ápr. 30. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!