Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinte sose lesz koztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte sose lesz koztunk komoly, kihasznalt es letiltott, irni akarok neki (?)

Figyelt kérdés

Elso tali utan azt mondta hogy nem akar jatszani velem, nem akarja hogy osszetorjek nem tud engem szeretni, sose lesz koztunk komoly kapcsolat. Kerdeztem hogy azert mert van felesege, irta hogy igen. Utana nagyon kivoltam, es mondta hogy nincsen csak viccelt.....

Bele mentem megegy talalkozoba, kihasznalt. Letiltott.

Szerintem szerelmes lettem bele, a kedves szavaiba, ahogyan bant velem, tudom hogy nem szeretett de a masodik taliig azt ereztette hogy igen...

Ha csinalok egy profilt es irok neki az nagyon nagy hulyeseg?

Fajni fog utana megjobban?

"Szia, tudom hogy letiltottal, nem akarsz velem beszelni. De en nem tudok tovabblepni, kerlek gondold at utoljara"

Valami ilyesmit szeretnek neki irni, utoljara ...

Teljesen tonkrementem es még most is azt akarom o vigyasztaljon meg.

Ha ezt megteszem a lelkem talan bekere lel hogy en mindent megtettem es nincs mas mod csak az hogy ne beszeljunk, akkor is ha elutasit vagy csunyat ir...

Szeretem ot.


2022. márc. 23. 00:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el.
2022. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!