Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy kihasznál vagy komolyat akar?

Figyelt kérdés

Ugyebár mondani lehet bármit..

hatalmas gyomorgörcsöm van ez miatt.

Mit tudok ellene tenni?

Ti honnan tudtátok, mit tett/ mondott a másik hogy elhittétek hogy komolyat akar? Végül mi lett belőle?

Más is van így ezzel?



2020. szept. 9. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem tudhatod. Miért merül fel benned, hogy ki akar használni?
2020. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Miért csak egy embert veszel számításba? Nem kellene másokkal is megismerkedni azért, hogy NE GÖRCSÖLJ ENNYIRE FELESLEGESEN?!


Nem csak egyetlenegy ember van a világon - van több száz meg ezer másik...


Először próbálkozol a másik nemmel ismerkedni? Hány éves vagy?

2020. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott a kérdésben a válasz: mondani bármit lehet. A TETTEIT figyeld.
2020. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# még csak irkálok az illetővel nem találkoztam vele, viszont furcsállom hogy nagyon kifejtette mennyire nem ért a nőkhöz, nem nőzős típus, az is felmerült bennem hogy csak teszteli a naivitásom”..

illetve, témázgatás alatt kitértünk arra is hogy 6. Találka után vagy hamarabb... az..

mert ő a 6.nál együtt van az illetővel általában, hát hogy lehet azt elvárni az embertől hogy x idő után egyből a levesbe? Ez csak nekem fura? Vagy tényleg így működik? Első kapcsolatomnál közel egy évig várattam, TUDOM az se normális..

de mi van ha nekem még nem megy 6. Találka környékén semmi? Vagy a 8.-nál?


(+ egyéb infó)

22, eddig egyetlen kapcsolatom volt, nárcizmusos személyiség volt, 5 évig voltunk együtt, nála is féltem hogy ez lesz, hogy csak meg leszek neki és kidob, szakításunk végén hozzam vágta hogy csak szánalomból jött velem össze.. illetve hogy úgyis csak arra fognak használni a férfiak, tudni kell introvertált személyiségem van, nem is akartam sose barátokat, feleslegesnek érzem őket, számomra a családom/párom akikben kimerül a szocializálódásom”

Szóval ezek a sérelmek eléggé bennem maradtak..

most adott lenne a lehetőség, de nem tudom mit tegyek/mit ne tegyek?


2#

Azért nem akarok ismerkedni másokkal egyszerre többel, mert úgy érzem ez részben hülyítés lenne részemről, vagy nem is tudom..

2020. szept. 9. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta ennyire, lehet, hogy már az első találkozásnál kiderül, hogy egyáltalán nem vonzódsz hozzá. Ha meg a 6. találkozón még eszedbe sem jut lefeküdni vele, akkor sincs semmi, egész egyszerűen ne hagyd sürgetni magad, ha nem állsz készen, bármikor mondhatsz nemet. Igen lehet, hogy arra megy, hogy szexig eljusson, aztán többet nem keres, de az is benne van a pakliban, hogy egyáltalán nem ez a szándéka, mégsem illetek össze. Nem ígérheti és te sem, hogy ez örökre fog szólni, de remélhetőleg egy normális sráccal ismerkedsz, akitől azt kapod, amit szeretnél, és ha nem így van, akkor megmondod neki, hogy sajnos nem őt keresed, és tovább lépsz.
2020. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Sehonnan. Ha elég jól néz ki, úgyis elhiszed neki, hogy komolyat akar, akármilyen nyilvánvaló, hogy kihasznál. Ha nem néz ki elég jól, akkor meg úgysem fogsz vele összejönni.
2020. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőzős, de felhozza már a témát, hogy mikor, sőt leszögezi, hogy ő hányadik után dug. Lol
2020. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!