Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Szerelmesek tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerelmesek tudnátok lenni egy olyan emberbe, aki nagyon hadar, néha nem is érthető a beszéde az idegeneknek?

Figyelt kérdés
Nagyon durva a hadarás, főleg ha már fáradt, meg belebonyolódik egy hosszabb magyarázatba.
2022. jan. 30. 23:39
 1/8 analog_626 válasza:
89%
Nem hiszem, hogy a kettőnek bármi köze lenne egymáshoz. Viszont, ha ennyire zavaró a hadarás, akkor talán érdemes lenne szakértőhöz fordulni.
2022. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

✅ Először is nem csak a hadarása miatt nem érted, hanem mert nem vagy hozzá szokva.

✅ Ha adsz egy kis időt, idővel hozzászoksz majd "valamennyire".

✅ Nekem is volt ilyen rengeteg embernél. Teljesen új emberek akikkel találkoztam, valahogy zárt szájjal beszéltek,vagy ferdén,vagy franc se tudja hogy hogy, de nem igen lehetett érteni :D

✅ Viszont idővel, valahogy megszoktam "valamennyire".És már jobban értem.

✅ De jah, párszor rendesen vissza kell/kellett kérdeznem vagy 2..3-szor :D

☑️ Én azt mondanám, hogy elsőnek ne dobd el a lehetőséget (csak emiatt:)

♥️ Próbáld meg ösztönözni arra, hogy "LASSABBAN" szívi ;)

2022. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ki ez az emótás srác?
2022. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nőként, de a Scatman-nek is volt felesége, pedig ő még dadogással is küszködött. Vagy ennek a csávónak is van gyereke, pedig figyeld hogy darál (a reklámosok álma...):


https://www.youtube.com/watch?v=NeK5ZjtpO-M

2022. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha fáradt, akkor aludjon, ne hadarva magyarázzon hülyeségeket.
2022. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háááát, alapvetően nem függene össze, viszont én elgondolkodnék rajta, mivel nagyon audiovizuális típus vagyok és a gyengém a szép, tiszta, bő szókincsű beszéd - a hozzá tartozó orgánummal.
2022. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú, én szerintem nem hiszem.. Sajnos. Van egy ilyen ismerősöm, de mindig úgy fel tudja forralni az agyvizem, hogy egyszerűen nem lehet érteni amit beszél, hogy inkább sokszor már nem is beszélgetek vele. Nem tudnám ezt elviselni egy kapcsolatban. Meg eleve nem tudnék beleszeretni egy ilyen emberbe elsőkörben.
2022. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Írásban meg van a szókincsem, mert rengeteget olvasok, csak szóban vagyok benne a csávában. Pedig gyerekként nem hadartam, olyan 13-14 éves korom óta van ez. Na mindegy, majd meglátom mi lesz. 🤷‍♂️😀

2022. jan. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!