Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem kezdetben okozhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem kezdetben okozhatja ,hogy a szerelmesek megijednek egymástól ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Főleg szerintem azok számára, akik valamilyen oknál fogva már régóta szinglik, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam.

Ilyenkor sérülékenyebbé válunk, és ez szerintem aggályokat ébreszt legtöbbünkben.


Továbbá abban az esetben is lehet ijesztő, ha tiltott szerelemről van szó.

2022. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges:). Nem tudnak a felek egymással mit kezdeni.
2022. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez meddig tarthat.
2022. jan. 30. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Évekig is, örökké is tarthat, hacsak az egyik fél meg nem tud bocsájtani. Én nem szoktam megbocsájtani ezeket a megijedéseket, nem is volt soha viszonzott szerelemben részem. Egy férfi volt az életemben, akinek többször is adtam esélyt, de ő családis volt, eleve esélytelen volt minden.
2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!