Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha szerelmesek vagytok egy lányba, akivel ismerkedtek, és a lánynak is tetszetek stb., akkor inkább félénkebbek vagytok a társaságában és könnyebben zavarba jöttök, vagy inkább olyankor rámenősebbek, és nagydumásabbak vagytok? És miért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökösen, de azért normális stílusban!

Akkor van esély.

2021. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt már hogy direkt megjátszották a félénk kedves srácot, mert még akkor nem volt barátom szűz voltam stb es tartottak attol hogy elszaladok majd egy nyomulos májer alfahím elől.

Es cukin kedvesen indított es az egész kapcsolatban tartotta magát hozzám ugy, hogy ő amugy egy link verekedős tapasztalt rosszfiu volt:)4 év lett belőle, igaz szerelem♡

Romeo es juliásan lett vége saccra.

2021. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te megmérgezted magad ő meg öngyilkos lett? Vagy hogy érted, hogy rómeó és júliásan lett vége?
2021. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Félénken viselkedem.
2021. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3#

17 voltam, ő 18, amikor a szülei kitálták hogy elkoltoznek az ország másik végébe.

(Igen, tinikapcsolatbol indult az egész, 13 voltam ő 14 mikor összejöttünk, eleinte persze csak a kezem fogta stb)


És szóval próbalta megoldani hogy együtt maradhassunk, de persze sulisak voltunk es semmink nem volt.

Magával akart vinni, ezért a szüleim elé állt (úgy, hogy amúgy tiltottak tőle es csak titokban jártunk és már ezért is hatalmas dolog volt az hogy eléjük áll)és megkérte tőlük a kezem, hogy engedjenek vele el. (Az ország másik végèbe..)

A szüleim nem engedtek.


El kellett búcsúznunk úgy, hogy még az az igazi őszinte gyermeki szerelem volt köztünk ami nagyon tiszta és ami nagyon őszinte még.


Lesimitotta a könnyeim es azt mondta higyjem el majd találok mást.

Es azután elment.

Később tudtam meg, hogy kórházban van öngyilkossági kísérlet miatt.

Felépült.

És elment.


Néztem ahogy pakolnak be. Csak álltam és néztem. És az a kép beleégett az agyamba. Mintha nem is a barátom veszítettem volna el, hanem az életem egy részét.

2021. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Azért is tiltottak, mert az az iskolából lógós és "vad" srác volt, nagyon sokminden rosszban volt benne.
2021. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5 hogyan lehetett ezt kibírni, nekem srácként nem menne.


Amúgy régebben félénkebb voltam, ma már próbálok inkább magabiztos lenni és a dumámmal megnyerni a csajt.

2021. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Olyan.. szerelmes vagyok.

2021. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#5 és azóta nem is kerestétek fel egymást?
2021. dec. 10. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:

De én. De senki nem tud rola semmit. Közösségin sincs.

El van tűnve.

2021. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!