Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Könnyen szerelmesek lesztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen szerelmesek lesztek?

Figyelt kérdés
Mi az ami megfog a másikba? Mennyi időbe telt körülbelül l?
2022. jan. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert érzelmileg bizonytalan vagyok.
2022. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs 2 egyforma szerelem.

Tini koromban amikor életemben először szerelmes lettem a srác elsőre is tetszett. Jól nézett ki, és sugarzott róla hogy mennyire intelligens enyhe rosszfiús beütéssel vegyítve. Egyébként amikor megismertem ezek be is igazolódtak. Fiatal voltam (15), tapasztalatlan. Kb 2 hét után tudtam, hogy szerelmes vagyok. Soha semmibe nem voltam olyan biztos, mint abban akkor.


Az utóbbi néhány évben már nem igazán jön ez a villámcsapás. Amikor rögtön tudod, hogy a másik valamiért különlegesebb, de ott akkor.

Az elmúlt években mindig kellett idő, hogy kialakuljon bennem az, hogy ő tényleg érdekel.

Volt egy férfi akibe ugyan nem voltam szerelmes, de szerintem csak azért mert keveset találkoztunk (így hozta az élet). Szimpatikus volt elsőre, de nem olyan szemmel néztem. Viszont az első benyomások a személyiségéről teljesen beigazolódtak miután megismertem. A mai napig fontos ember az életemben, pedig nagyon ritkán látom, de sokat "tanított" arról hogy milyen ember szeretnék lenni. Tudtam azt is, hogy bele biztosan beleszeretnék ha többet találkoznánk, több időt töltenénk egymással. És mivel tudom, hogy ez egyldalú lenne, nem mertem magam miatt közeledni.


Volt olyan szerelem is, ahol lassan alakult ki, hogy tetszik a másik. Aztán évekig csak tetszett és úgy alakult aztán hogy több időt töltöttünk el egymással. Nagyjából fél évig viszonylag gyakran találkoztunk (nem randizás volt), jókat beszélgettünk, stb stb és a tetszés szerelemmé alakult. Egyszercsak azon kaptam magam, hogy ez már jóval több.


Szóval nem tudom, hogy könnyen szerelmes leszek-e. Könnyen kötődöm emberekhez. És ez veszélyes is tud lenni. De a szerelem más.


De ilyen villamcsapás, rögtön szikra nagyon rég volt velem. Vagy velem van a baj, mert idősebb vagyok és racionálisabb vagy egyszerűen csak évek óta nem találkoztam olyannal:)

2022. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam a szerelem az, ha minél jobban megismerem, és ugye nyilván az, hogy ezekben a dolgokban egyezünk, ugyanúgy gondolkodunk.
2022. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen fog meg komolyabban valakiben valami is. De ha megfog, akkor viszont nagyon, és nagyon tartósan.
2022. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
16 missed calls
2022. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sajnos a legrosszabb páros áll fent. Könnyen, de ritkán. Vagyis, ha valakibe beleszerettek, az jó sokáig úgy marad, más meg nem mozgat meg. Így marad a plátói szerelem évekig. Legutóbb például közel 10 éve történt ilyen. Azóta se érdekel más.
2022. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha vki a szerelmével bombáz, (es tetszik is nekem), akkor könnyen.


Nálam a masik embertol, a másik érzelmeitol hozzáállásától függ az, hogy mit vált ki belőlem.


Kesobb ha benne ez elmulik, viszont az már nem váltja ki azt sajnos hogy bennem is elmuljon. Azaz en szerelmes is maradok amikkr már nem kéne:(

2022. jan. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Folyt Szoval ha vki viszont ninca oda értem, alap hogy én sem leszek érte oda.


Mindez kizárolag az elején él nálam.


Mert késobb ha már megszeretek vkit akkor is nehéz elengednem ha ő nem akar már engem:(

2022. jan. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!