Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki nagyon tetszik, egyre jobban. Adjuk egymásnak a jeleket, de nincs bátorságom elhívni randira, pedig egyre többet érzek iránta. Egyre jobban vágyom arra a lányra, emberileg is, érzelmileg is, testileg is. Nincs bátorságom

Figyelt kérdés
pedig a lelkem mélyén nagyon örülnék annak a lánynak.35F, a csaj 25

2021. szept. 8. 17:35
 1/10 A kérdező kommentje:
az a tipikus jólelkű, szeretni való, érzelmes teremtés
2021. szept. 8. 17:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lépjél.

Vagy siker vagy nem.

De a tétlenkedés a legrosszabb amit tehetsz, mert utána agyalsz, hogy mi lett volna ha...

Hidd el, saját tapasztalat.

2021. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint nem akarod eléggé.
2021. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kortársam vagy és nem mersz elhívni randira egy nőt?

Azt értem, hogy a sok ide író korahuszas retteg a visszautasítástól, mint ördög a tömjénfüsttől, mert még tapasztalatlanok, de egy 35 éves férfi ne fosson már be.

Hívd el randira, nincs más megoldás.

2021. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mindenképpen lépjél!

Hívd el valami programra! Vagy akár csak egy kávéra..

2021. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál abból az jön le hogy valamennyire ismeritek egymást.Meg azt is írtad hogy kaptál jeleket.Akkor elég egyszerű dolgod van.Állj elé vagy ha tudsz írj neki vagy hívd fel.Nem veszítesz semmit, ha kosarat kapsz akkor meg tudod hogy kár vesztegetni az időt rá.
2021. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet hogy azért nem hívod el, mert kényelmes ez az érzés hogy tetszetek egymásnak, de nem kell továbblépni, megmarad ez a kellemes feszültség?


Viszont ez nem tartható fenn sokáig, a halogatás a biztos kudarc, mert a nő várja a továbblépést.


Gondolj arra, hogy már rég eldőlt, igent mond-e a nő az elhívásra, tehát amikor elhívod az olyan kb mintha felvennél egy levelet egy csomagmegőrzőből, amiben egy válasz van.

2021. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek csak én vagyok a nő, most online beszélgetünk mert bejeloltem, elmondtam neki nagyon tetszik és kiderült én is tetszem neki, én már már többet érzek iránta de ne zudisd rá ezt azt érzést csak próbáld megismerni, diszkréten, hívd el.

Nagyon BÁNNI FOGOD!!!

2021. szept. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
lépj!
2021. szept. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan lányt akivel gond nélkül mersz ismerkedni,aztán majd később talán lesz szerelem abból.

Már most borítékolom h ezt a leányzót lecsapják a kezedről.

2021. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!