Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat alatt sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat alatt sokat fejlődtetek, szociálisabbak, boldogabbak lettetek, mint amikor egyedül voltatok? Gyógyító hatású?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért van ez, de mindig olyan lányokkal kerültem kapcsolatba, akiket meg kellett menteni. Az a szép az egészben, hogy nem több lettem ezen tapasztalatok után, hanem folyamatosan fogyott az "én"
2021. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokat fejlődtem, sokkal türelmesebb lettem, megtanultam kommunikálni és kompromisszumot kötni.

A párom szociálisabb lett, én kevésbé.

A boldogságom nem kapcsolathoz kötött, előtte is boldog voltam.

2021. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megtanultam szeretni.

A szeretetet kimutatni, kimondani.

2021. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ hogy milyen/melyik párkapcsolat. Van amelyik lehúzott, van amelyik meg megerősített. Nem hiszek abban hogy egyedül boldog lehet az ember. Aki megtapasztalta már az igazi, krónikus magányt, az érti. Aki ilyen félévekre volt egyedül miközben kiterjedt baráti köre volt meg a családjára is számíthatott, annak erről fogalma sincsen csak osztja az észt amit a nők lapjában meg egyéb ostoba lapokban, könyvekben olvasott.
2021. jún. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!