Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18-25 évesek! Mennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 évesek! Mennyire könnyen találsz párt? Mennyi volt a leghosszabb idő amíg egyedül voltál?

Figyelt kérdés
Én már évek óta egyedül vagyok, másoknál azt látom hogy pár hónapnál több ideig nem nagyon vannak egyedül. Bár azt nem tudom hogy az ilyen gyorsan jött kapcsolatok milyenek.
2021. márc. 26. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Hát, a randin túl nem jutottam eddig senkivel se. De azért hozzátenném, hogy nem is nagyon mozgatott ez idáig a téma. Ha jött valaki a láthatáron, elmentünk egy karikára 1-2-3 alkalommal, de nem lett belőle semmi se. Ebben az évben már szeretném ezt mindenképp orvosolni, mert bár nem vagyok kapcsolatfüggő ember, de a magammal szembeni megfelelési kényszer hajt rendesen.


20/F

2021. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok és 26 éve vagyok egyedül és nem én akartam egyedül lenni!
2021. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én már 4 éve egyedülálló vagyok, vagyis szingli. Őszintén? valahol mélyen nem is akarok párt, de mégis nagyon akarok. Mármint ha tényleg akarnék akkor elkezdenék társkeresőzni, időt adnék, találkoznék de csak a vágy van meg hogy tényleg jó lenne. Szóval majd mikor tényleg akarom akkor lesz párom :D
2021. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, hát volt egy 4 hónapos kapcsim, de azt nem nevezném annak, szóval olyan 3 éve vagyok szingli. Akarok is kapcsolatot, de nem is... Jól elvagyok én egyedül is. 😁 26N
2021. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt 1 barátnőm fél évig 20-21 éves koromban. Azóta csak pár alkalmi kapcsolat jutott, amik nem elégítenek ki se lelkileg, de szexuálisan sem. Valószínűleg nem tudok elég vonzó lenni a nőknek a személyiségemben, ez lehet a baj. Nem vagyok elég nagydumájú, menő, tökös sajnos.


24/F

2021. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én könnyen találok párt, bár eddig nem sok volt egy 1 éves és most ami van már 6 éve tart.

A tetőt között pár hónapig voltam szilgli akkor sokat randiztam.

23/L

2021. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapra? Könnyen. Komolyan? Nehezen. Ritkán alakulnak ki komoly, kölcsönös érzelmek. Még ritkábban érzem azt, hogy egy csapatként tudunk működni.

Én tudom, mi a saram a dolgokban, szóval nem leszek álszent. Kicsit önbizalomhiányos vagyok és nekem fontos, hogy a másik néha támogasson szavakkal, biztasson és higgyen bennem. Meg nem nagyon tudom tolerálni, ha csúnyán beszélnek velem, kiabálnak, mert gyerekkoromban is mindig borzalmasan veszekedtek a szüleim, ezért mindig igyekszem diplomatikus és kedves lenni. Ha meg a másik csúnyán betámad inkább menekülni kezdek, ami aligha a legtutibb stratégia. Meg kicsit ilyen elvont művész vagyok és szeretném, ha a másiknak ez tetszene, ha meg tudnám vele osztani, vitatni, ha érdekelné és nem üveges szemmel nézne rám.

2021. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es voltam, ja 23/L vagyok. És 3 hónapja nincs senkim.
2021. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!