Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy lány sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány sokat beszél a fiú társaságában arról, hogy zavarja, hogy egyedül van és kapcsolatot akar, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem tudom, hogy az illető barátként tekint rám, és ezért oszt meg ilyen dolgokat, vagy akar is valamit. Pár éve barátok voltunk, akkor neki kapcsolata volt, azóta eltávolodtunk, majd tavaly én vettem fel vele újra a kapcsolatot. Kezdtben kissé ignorált, de egy ideje ez megváltozott, gyorsan válaszol, ha írok neki, és volt, hogy rámjrt, nincs-e kedvem vele elmenni valahova. Sok időt töltünk együtt, kb velem van a legtöbbet így a karantén alatt, de szerintem más férfi is van, akivel írogat, csak ő kissé ignorálja a lányt, játszik vele. Nekem egyébként nagyon tetszik, nagyon jól érzem vele magam

2021. febr. 15. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kiteríti a lapjait, hogy pasit akar? Feldobja a labdát ennyi
2021. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Barátként (barátnőként) néz rád. Mikor erről beszél, akkor más pasikra gondol - eleve ha bejön valaki és többet akarsz, nem sírsz arról hogy kapcsolatot akarsz, mert ezzel a kétségbeesés érzettel csak elüldözöd. Mindig a jobb arcodat akarod mutatni, hogy "lenyűgözd".


Magányos, korlátozások vannak, rengeteg hely zárva van, baromi hideg van és nem lehet igazán ismerkedni. Haveri-baráti szinten elvagytok most, de majd ha lesz lehetősége pasizni, akkor meglátjátok mennyi marad ebből.

2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

konkrétan egy faszi lehet, de ők is már elég régóta ismerik egymást, kvázi barátok, és nagyon meglepne, ha ebből kapcsolat lenne

amiben bízom, hogy jól látszik, ő se akarja, hogy eltávolodjak tőle, egyszer napokig nem írtam neki, és utána hívott el programozni

jó esetben tehát b terv vagyok, ha ez a másik dolog nem jön össze, amit viszont nem tartok valószínűnek

egyébként elég jól érzi velem magát, ez egyértelmű, a humoromat is megdicsérte

2021. febr. 15. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Fasznak agonizáltok ennyit. Te magad degradáűlod maga B-tervvé! Basszus, fogod és megbeszélsz vele egy találkozót egy estére. Szexy fehérneművel betárazol. Próbálj eljutni az ágyig vele. Ott legyél felejthetetlen! (Csak annyit adj, amennyit egy normál kapcsolatban is, de azt tedd oda kegyetlenül). Ha megvolt a szex, távozz angolosan és ne keresd egy ideig. Ha akar Tőled valamit tudni fogja a módját, hogy jusson el hozzád!

Onnan a Te kezedben van a sorsod! Legyél vele őszinte és egyenes, de ne tárulkozz ki túlságosan. Ne alázkodj meg, Te a kincs legyél, amiért küzdeni kell! Viszont jobb, ha nem adod elő a megszerezhetetlent. Persze nem is kell tálcán kínálni magad. Kell, hogy küzdjön egy kicsit. Ne sokat, mert fel fogja adni - főlag ha van másol könyebben megszerezhető lehetőség!

Ha meg nem keres, akkor b terv sem voltát .... viszont dugtál vele egy k*vajót!!!!!!

2021. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# Debil vagy.


Kérdező. '.. BESZÉLJ VELE!

2021. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mit mondjak?
2021. febr. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!