Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, ismerkedéskor hogyan mondjátok el a 30as férfinak, hogy saját lakásban laktok egyedül?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom, hogy (egyedülálló, sok esetben szülőknél lakó) 30as férfiak egyből lelkesebben udvarolnak, ha megtudják, hogy saját kis lakásomban lakok egyedül, pár éve, autóm is van. Mindkettő saját 14 éves megtakarításaimból van.

Hogyan mondjátok ezt a férfinak úgy, hogy ne legyen érdekkapcsolat, esetleg házasság?

Előre is köszönöm szépen :) .



2021. febr. 7. 15:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Normális esetben nem ezzel indit, hogy nahát, itt laksz, és miből vetted?

2021. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem költözteted oda míg le nem vágod, hogy honnan a rajongás. Nemet mondassz házassági ajánlatra, amik egy hetes ismeretségen belül történnek. Mondhatod, hogy a kecó a banké is és párban csak egyszerűbb...😃
2021. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam a kérdést, hogy merre lakok, kivel.

Ha nagyon az eleje akkor elmondom hogy a helyet, meg azt hogy másokkal együtt. Csak később, ha már komolyabb akkor szoktam elmondani, hogy más=kutya😅

De azt is tudom, hogyha mondanám, hogy egyedül, akkor biztos nálam lógás lenne állandóan...

2021. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Csak olyanokkal ismerkedtem, akiknek szintén volt lakása.


40/N

2021. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem mondom el, nincs köze hozzá.
2021. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Két komoly kapcsolatom volt, már bánom, hogy mindkettő gyakorlatilag hajléktalan volt. Az egyik a szüleitől jött hozzám, ahol sokszor se fűtés, se villany, mert az anyjáéknak büdös volt a munka.

Alig bírtam kirakni, amikor szakítottam vele.


A másik egy szobát bérelt egy családi házban, mert vidékről jött fel munka miatt. Vidéken a szülei szerényen, de tisztességesen éltek, minden fontos dologra volt pénz - mondjuk a kutya chipjére vagy állatorvosára nem, de havi 30 ezret elfüstölni a levegőbe igen, ami mondjuk nekem már a luxuskategória.

Ettől függetlenül az, hogy nem tudunk elválni, főleg azért van, mert nincs hova mennie.


Egyik pasit se zavarta annyira, amikor már mást szerettem, hogy elköltözzön. Nagyon szerelmesek lehettek belém mindig is...

2021. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Ja, azt hozzátenném, hogy az sosem volt "feltétel", hogy tehermentes legyen a lakása.


Mindegy volt, hogy gatyáig eladósodva, de az övé legyen.

2021. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
Istenem, ezek a kérdések!
2021. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Én már nem mondom el egy két érdekférfi miatt, hogy saját higgye h albérlet. Legalább megtudom mire megy ki a dolog.

6-ossal egyetértek volt akit úgy kellett kidobatnom, és még én voltam a szemét. Szakitas az én költségemen élt evett a főztömből stb. Az ilyenek miatt sajnos óvatossá válik az ember, tudom nem minden pasi ilyen csak nehéz ujra bízni.

2021. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után is az én költségemen élt.
2021. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!