Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, ismerkedéskor hogyan mondjátok el a 30as férfinak, hogy saját lakásban laktok egyedül?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom, hogy (egyedülálló, sok esetben szülőknél lakó) 30as férfiak egyből lelkesebben udvarolnak, ha megtudják, hogy saját kis lakásomban lakok egyedül, pár éve, autóm is van. Mindkettő saját 14 éves megtakarításaimból van.

Hogyan mondjátok ezt a férfinak úgy, hogy ne legyen érdekkapcsolat, esetleg házasság?

Előre is köszönöm szépen :) .



2021. febr. 7. 15:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, ha szóba kerül a lakhatás, előbb-tuóbb úgyis kiderül. Magamtól nem hozom fel, hogy "enyém a lakásom", meg "egyedül élek" - ha rákérdez, elmondom ismerkedésnél. Nyilván az gyanút ébreszt bennem, ha vki első randin konkrétan rákérdez, hogy enyém-e a lakás, saját pénzből vettem-e stb., mert akkor elég egyértelmű, hogy golddigger... meg ha első 1-2 randin már az összeköltözést vizionálja. Aztán meg nyilván odafigyelek arra, hogy vannak-e jelei, hogy ki akar használni (pl. sajnáltatja-e magát az anyagi helyzete miatt, megpróbál-e rávenni, hogy én fizessek 100%-ban olyan randikon, amikre ő hívott meg; ha én hívom meg vmire, akkor mennyire használja ki a helyzetet - pl. kikéri-e a legdrágább kaját meg bort, rendel-e illetlenül nagy mennyiségű kaját akár még hazacsomagoltatással is; túl hamar elkezd-e kölcsönkéregetni vagy még "jobb", ha nem is kölcsön).
2021. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

Jaaaj, volt egy randim, ahol a srác, miután megtudta, hogy saját lakásom van, és merre, nem bírta visszatartani az örömét, hogy de jó, nem kell majd buszoznia a munkahelyére (vidékről), mert tőlem 2 percre van gyalog.


Nem volt 2. randi...

2021. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes olvasni itt a válaszokat. Általában pont fordítva szólnak ezek a kérdések (nő ne használja ki a férfit), itt a válaszokból azért lejön, hogy ez baromira nem nem függő. :)

Én is kerültem olyan szituba, hogy a 3. randin jelezte a srác, hogy kirakják az albérletéből. Utalt rá, hogy neki praktikus lenne, ha hozzám bútorozhatna. Mindezt akkor, amikor még ott sem tartottunk, hogy egyáltalán megöleljen, vagy megcsókoljon. Negyedik randi már nem volt! :)

2021. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%

Sziasztok!


32 éves férfi vagyok. Most készülök Budapestre költözni. Eddig anyámmal laktam, ez lesz életem első önálló lépése.

Egy olyan hölgy jelentkezését várom, aki szívesen befogadna egy szegény fiút az otthonába!

Lakhatásért cserébe szexet tudok nyújtani(de nem túl hosszúra)!

Főzni elég ha két naponta főzöl! Nagy koszt nem csinálok, így csak egy keveset kell takarítanod utánam!

Kizárólag 20 és 45 közötti, kimondottan csinos hölgyek jelentkezését várom! Ha esetleg nem egyedül laksz, hanem 2-3 barátnőddel, engem az se zavar.


Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj! Jelige:"Igazi férfi"

2021. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Válaszolók!

Megjött a főnyeremény, a 24# válaszoló személyében. Ha esetleg valaki parazitára vágyna..

2021. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként az is simán lehet, hogy ha egy férfi a lakáskörülményeket akarja tisztázni már az első alkalmakkor, hogy azért teszi, mert neki van saját lakása és ki akarja szűrni azokat a nőket, akik a lakhatásukat akarják megoldani. Ha újra társat keresnék, főleg emiatt akarnám tudni, hogy van saját otthona, mert soha többé nem akarok olyan kapcsolatba belemenni, amit azért nem lehet lezárni, amikor pedig már le kéne, mert akkor az utcára kéne tennem az illetőt. Ez engem megvisel. Épp elég megterhelő lelkileg egy szakítás, nagyon jó lenne, ha nem kéne még azzal a tudattal is megküzdeni, hogy miattam kerül albérletbe. Azt se akarom érezni soha többé, hogy aki velem van, talán nem is miattam van velem, hanem mert nincs hova mennie. Úgy szeretném egyszer azt érezni, hogy engem szeretnek. Így önmagamban.
2021. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26# Azért albérletben élni nem nagy tragédia. Egy pár sem tart fenn 2 lakást hosszútávon, az azért luxus lenni. Ha pedig kiadják, ott sem lehet egyik napról a mádikra szerződést bontani, szóval kb. pont annyi időn belül tud valaki albiba költözni, mint vissza a saját lakásába. Ennek nincs semmi létjogosultsága.
2021. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
27-es, nekem azt mondta a férjem, hogy azért nem tud albérletbe menni, mert nincs annyi pénze, hogy kifizessen 2 havi kauciót és a havi díjat egybe és amellett nem tudná fenntartani az autót. Ha nincs autó, nem tudná tartani a kapcsolatot a gyerekünkkel sem olyan szinten. Mivel gyerek van, nem elég egy lyuk, igényli már a külön szobát. Úgyhogy mi ezért nem válunk évek óta. Csak lakótársak vagyunk, köztünk már nincs semmi. Úgy érzem magam, mint akit élve eltemettek.
2021. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28# Én azért a helyedbe kivágnám. Van társbérlet, munkásszálló, szülőknél, rokonoknál ismerősöknél. Idő kérdése de meg kell oldanotok. De ha nektek így jó, hogy kerülgetitek egymást, akkor nem szóltam. De így egyikőtök sem tud új életet kezdeni.
2021. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekem apját nem fogom sehova se kivágni. Szülei messze laknak, onnan nem tudna bejárni a munkahelyére, ahol nagyon régóta dolgozik, de azt se szeretném, ha a gyerekem minden héten több száz km-t autókázna a láthatások miatt. Megromlott a házasságunk, nem így terveztem, de attól még ő a gyerek apja és jó apa. Majd átbeszélem vele újra ezt az albérlet dolgot. Pár évvel ezelőtt ő hozta fel, de akkor elnapoltuk, mert nem tudtuk megoldani az anyagi részét.
2021. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!