Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, ismerkedéskor hogyan mondjátok el a 30as férfinak, hogy saját lakásban laktok egyedül?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom, hogy (egyedülálló, sok esetben szülőknél lakó) 30as férfiak egyből lelkesebben udvarolnak, ha megtudják, hogy saját kis lakásomban lakok egyedül, pár éve, autóm is van. Mindkettő saját 14 éves megtakarításaimból van.

Hogyan mondjátok ezt a férfinak úgy, hogy ne legyen érdekkapcsolat, esetleg házasság?

Előre is köszönöm szépen :) .



2021. febr. 7. 15:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább ennek az ellenkezőjét tapasztaltam. Ahogy megtudtak hogy saját lakásom van egyből kevésbé voltak lelkesek. Azt egyik se mondta meg miért. De két dologra gyanakszom. Vagy azt gondolták hogy a testemből szedtem össze az árát(ami amúgy nem igaz, de a férfiak szeretik ezt a stereotipiat) vagy kisebbségi komplexusuk lett emiatt.
2021. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kellene egy parazita? Szándékosan nem szoktam beszélni az anyagi helyzetemről, nem venni akarok magamnak partnert.
2021. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

11 Nah ez érdekes. Én sem úgy szereztem a lakásomat ami irigylésre méltó lenne, anyukám fiatalon meghalt és a felét tesóm részét fizettem ki én önerőből.

Volt már aki irigykedett ...De mire... h 20 évesen már teljesen árva voltam?

2021. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Elég sok madár nő bedől a gold digger pasiknak. Konkrétan a szomszédom egy brutál jó nő, de szegény annyira naiv, hogy mindig megszívja. Van lakása, de valahogy mindig megtalálja az ingyenélő hazug ostoba szépfiúkat. Tipikus női tempó, aki szédíti őket az izgalmas, az érdekes. Aki őszinte, azonos frekvencián rezeg kilengések nélkül, az unalmas. Hát, én sem tudtam neki mit mondani.
2021. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam a férfiak orrára kötni az anyagi hátteremet. Ha olyan helyen randizunk, ahol lecsúszhat egy pohár bor, akkor busszal megyek. Ha megkérdezi hol élek, akkor várost/városrészt, esetleg utcát mondok. Hogy hányad résztulajdonos vagyok a lakásban, hitelre vettem-e és együtt élek-e valakivel, azt nem szoktam kifejteni viszonylag sokáig. Ha később már jó lenne felmenni valamelyikünkhöz és praktikusabb hozzám, akkor már nyilván előkerül a téma, hogy egyedül élek, később akár az is, hogy a saját lakásom, de ezutóbbi mát hónapok után. Ha egy férfi eljut idáig, akkor már nem félek, hogy bármilyen irányban is változna a tulajdoni hányadom miatt. :)
2021. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kell az ilyeneket egymás orrára kötni? majd ha 1 éve együtt lesztek és az összeköltözésen töritek a fejeteket, akkor elő lehet jönni ezzel. Addig felesleges.


F

2021. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

16-os, mégis mit mondtam volna, amikor a 170 nm-es házban egyedül laktam? Mondjam azt, hogy egymagamnak bérelem?

Hogy lehet úgy egy évig komoly kapcsolatban lenni, hogy nem tisztázott, kinek milyen a családi háttere?

Aki irigykedik, az nyilván irigyli azt is, hogy 23 éves koromban eltemettem az öcsémet, 27 éves koromban az anyámat, apám elcuccolt a barátnőjéhez.

2021. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Csak és kizárólag olyannal randizom akinek lakása van. Ha ez nem jön össze, be nem teheti a lábát az én gyönyörű lakásomba. Most is ilyen pasim van már egy éve, igaz mi nem vagyunk már tinik hogy naponta találkozzunk, de ha randizunk, mindig hotelekben alszunk.

Előhozta már párszor hogy miért nem megyünk hozzám?

Válaszom: csak.

És ezzel el is van intézve a dolog. Ha nem tetszik neki valami, mehet. Ha ide akar jönni? Akkor vegyen lakást.

2021. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz ez...Én tudat alatt szerintem olyat kerestem, akinél nem fenyeget az a veszély, hogy hozzá kell költöznöm. Nem vagyok túl alkalmazkodó és nem is tudnám már elképzelni, hogy én legyek a vendég valaki más házában.

De így meg tényleg mindig úgy jártam, hogy akkor se tudtunk szétmenni, amikor már rég halott volt a kapcsolat, mert nem volt az illetőnek hova.

Mondjuk nyilván semmi nem fekete-fehér. Nem tagadom, hogy részemről legalább akkora érdek volt találni valakit, akivel könnyebb kifizetni a rezsit. Ez akkor is számított, ha őrülten szerelmes voltam. De a végén szívás lett belőle.

Komolyan, én már azt se bánnám, ha vinné a házam felét, gyerekünk is van, nem célom a híd alá küldeni a gyerekem apját, de a ház fele apám nevén van, aki nem él velünk, tehát ha eladnánk, a fele ház ára lenne csak az enyém.

Hát, én már beletörődtem, hogy eladtam a lelkemet.

2021. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Simán elmondom. Jó emberismerő vagyok, nincs problémám ilyenekből, mert értelmes férfiakkal ismerkedem.
2021. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!