Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem szeretnék párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok.


Dolgozom, vannak barátaim, de egyszsrűen nem érzem annak szükségét, hogy párkapcsolatom legyen.


Amikor a barátaim megkérdezik tőlem, hogy van-e barátnőm, mondtam nincs és nem is szeretnék. Valahogy én jól érzem magam egyedül, őszintén megvallva gyereket sem szeretnék.



2021. máj. 24. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nincs ezzel semmi probléma.
2021. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Ettől nem vagy se kevesebb se semmi, legalább van időd/energiád magadra, jobb lelki állapotban vagy/leszel.
2021. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Ha mellé még aszexuális is vagy vagy van olyan jó a külsőd, hogy csak szexre is kellesz a nőknek, akkor áloméleted lehet.


Ha viszont nem, akkor a szex mindenképp hiányozni fog egy idő után.

2021. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

De jó neked, bár én is tudnám, hogy milyen ezt (nem) érezni! Nem vagyunk egyformák, mindenki maga kell megtalálja, hogy mi a jó neki. Gondolom, az eddigi élettapasztalatod is hozzátett ahhoz, hogy miért így állsz hozzá ehhez a dologhoz, mint ahogy nekem is.

25 éves kétségbeesett és görcsös (sajnos) szingli lány

2021. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Több marad nekem
2021. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nincs probléma.
2021. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ebben a világban már normális.Eleinte szerettem volna kapcsolatot aztán elég volt felnőnöm,hogy rájöjjek nincs értelme egy ilyen sz*r világra szülni,olyan ember pedig végképp nincs,akivel családot alapítani lehetne.A kapcsolatok elmúlnak,és előbb utóbb senkinek sem leszel annyira érdekes,hogy mindig melletted maradjon.Jobb ha arra koncentrálsz,ami épít téged és legalább csalódni sem fogsz pl barátok,karrier stb. 23/N
2021. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem fejtetted ki, hogy közben szex van-e az életedben. Teljesen más a helyzet, ha párkapcsolat nélkül élsz, de azért közben dugsz mindenféle nőkkel (vagy akár mindig ugyanazzal szexkapcsolatban), vagy ha minden értelemben teljesen nő nélkül éled az életed.
2021. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Normális, de ha rád talál a szerelem, akkor ne mondj kapásból nemet.
2021. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem mindenki vágyik rá. Az is lehet, hogy később fogsz, és az is, hogy nem. Ez így van rendjén. Van, aki már 14 évesen kapcsolatban van és van, aki 30+osan kezdi. Mindenki más és ez normális
2021. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!