Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem miért nem juthat normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem juthat normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan 20 vagyok, de újra és újra belefutok komolytalanokba, olyanokba akik nem tudják elfogadni hogy szűz vagyok, vagy csak dugni akar.. nekem mély kötelék kell a szexhez, kapcsolathoz is. Vagy olyanokba akikkel nem egy az értékrendszerünk.. És igen, volt olyan akit megbántam hogy nem adtam esélyt, de nem értem a sorozatos bukásaim okát

Alapvetően ezek miatt már egyre zárkózottabb vagyok, egyre nehezebben nyílok meg, mert egyszerűen nincs olyan, aki tiszteletben tartja, hogy nem gyors a tempóm, mély érzésű, extrán érzékeny ember vagyok

Mindamellett extrovertált, szórakozni járok, rengeteg emberrel ismerkedek. Nem könnyű megnyerni, nem könnyű levenni a lábamról...de mégis az elvárásaimat hogy tudnám lejjebb adni? Megpróbáltam, és csalódás lett a vége, elhagytak mert nem feküdtem le a sráccal már egyből pl


Egyébként barátkozni nagyon könnyen tudok, egy nem megosztó, viszonylag népszerű embernek tartanak

Belementem egy pár napos kapcsolatba, ahol annyira sűrgettek, nem tartották tiszteletben hogy nekem nem ez a tempóm...nem is akartam, és már pár nap alatt irreális elvárásokat támasztottak elém, gyerekes dolgokon veszekedett velem a srác (mert nem posztolnám ki őt meg stb) sürgetett, nem hagyott időt hogy megnyíljak, egyáltalán normálisan megismerkedjünk..


Már elengedtem azt, hogy nagyok az elvárásaim. Alapvetően lobbanékony tudok lenni,ha sürgetnek, és ebben a pár napos "együttjárásban" is a sürgetésnek köszönhetően mindketten rájöttünk mennyire nem is passzolunk egymáshoz.


Türelmes voltam, de egyre csalódottabb, mert egy intelligens emberre vágyok, aki érti , hogy az eddigi negatív tapasztalataim miatt nem vagyok képes irreális tempót felvenni, sok barátom van, tehát nem a szociális készségekkel van a baj


Úgy érzem egy rémálomban vagyok, a szüzességem teher már, de tudom ha lefekszek olyannal, magamnak és a lelkemnek ártok, egyszerűen azt érzem nincs akivel lelki síkon lennék, úgy érzem számomra iszonyat nehéz megtalálnom a párom

Kalandjaim voltak, meg vannak erős, tanulságos tapasztalataim mit nem keresek

Tanulok, egyetemre járok, sok lehetőségem van ismerkedni, de az összes egy kudarc.

Változtassak hozzáállást, legyek lazább vagy mit tegyek?

Nagyon mély érzésű vagyok, képtelen vagyok olyanba beleugrani, amit nem érzek igazán...



2020. nov. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pasi vagy csaj vagy?
2020. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány
2020. nov. 1. 20:46
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
44%

#jut


Nos, jutni nem jut, de tehetsz érte.


Kezdésnek ez a sürgetős faszi, ez hogy jött képbe?

Sürgetésre ordibàló hisztérika leszel, vagy hogy kell elképzelnem?


Kicsit nyugodj le, a szüzességedet egy normàlisabb frici el tudja fogadni.


Az ismerkedéseknél központi téma a szex? Frusztràl ez téged?

2020. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sürgetésnél szorongok, elbizonytalanodok, ő irreálisan napok alatt siettetett, és nem tudta elfogadni az ellenvéleményem

Nem hisztérika,de van egy stílusom, amihez kellő megismerés kell

Igen, központi a szex, és mindig félek elmondani a szüzességem

2020. nov. 1. 21:16
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem szimplàn nem jófele ismerkedsz.


A siettetés a frici részéről nyilvàn a kufircra ment.


Viszont, hogy minden beszélgetés a szex felé irànyul...az azt jelenti, hogy nem jó a felvevőközönséged? A java a reptébenalegyetis típusú frici?


Még milyen ismerkedős tapasztalatod van?

2020. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha szűz vagy, hogy voltak kalandjaid? Nem értem.
2020. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A nem jó fele ismerkedek lehet igaz...alapvetően intelektuális típus vagyok, szeretem a zenét, az irodalmat, a pszichológiát, ilyen jellegű karon is tanulok. De lányok a szaktársaim, és elég mozgalmas életem van, nagyon sok féle emberrel találkoztam már, de ott vagy nem kezdeményeztek, vagy ha igen nem tetszettek, és úgy érzem képtelenség megtalálnom a párom..ebben az évben pláne, a vírus megölt minden ismerkedési lehetőséget

Nagyon sok randim volt, többek közt én vetettem nekik véget, mert nem éreztem hogy tudnám őket szeretni, vagy szimplán totál hülyéket fogtam ki



A szex rész meg nyilván felkerül, és szégyelni szoktam róla beszélni, mert mindenki szexelt már én meg még sehol se tartok

pettingjeim voltak, de többet nem tudtam engedni, csak engem is nyilván hajtott a kíváncsiság

2020. nov. 3. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valamilyen hobbid, tevékenység ami érdekel, ennek kapcsán ismerkedj pl. keress érdeklődésednek megfelelő csoportokat, a párkapcsolat-témát engedd el és ahogy ismerkedsz, egyszercsak találkozol valószínűleg olyannal, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak.
2020. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!