Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan nagy cucc ez. Beszélgess te is sokat a lánnyal, udvarolj neki egy kicsit, és pár hét múlva újra alád fekszik. A kérdés csak az, hogy mennyi időre. Mert abban biztos lehetsz, hogy nem fog veled maradni.

Olyan meg nincs, hogy harmadik fél miatt megy tönkre a kapcsolat. Az úgy van, hogy eleve rossz a kapcsolat, és akkor tud beférkőzni a harmadik.

2021. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz a kapcsolat ezt ő mondta. Ahogy mondta túl sokat beszélgetett azzal a kamionos fiúval. Hogy udvaroljak neki mikor már kb fél éve nem beszéltem vele 1 betűt sem semmilyen formában?
2021. febr. 13. 13:46
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
Talán írj rá?
2021. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
És mit?🤔
2021. febr. 13. 19:58
 55/69 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha ott tartasz, hogy minden egyes lépéshez idegenektől vársz utasítást, akkor nem vagy érett egy párkapcsolatra. Ne csinálj semmit.
2021. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
#53 szóval mit írjak rá?🤔
2021. febr. 14. 12:09
 57/69 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyél ennyire életképtelen. Ha tényleg minden lépéshez utasítást kérsz, akkor tényleg nem állsz kész egy kapcsolatra. Mi nem ismerjük őt, te ismered. Írj rá, ahogy akarsz. 😅
2021. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
#okcső
2021. febr. 14. 12:48
 59/69 anonim ***** válasza:
92%
Ha magadtól nem tudsz semmit gondolni, akkor felejtsd el az egészet, mert nem vagy elég érett hozzá.
2021. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Mondom: #okcső
2021. febr. 14. 13:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!