Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
96%

" a csaj még aznap mellette ült a versenyen. Tehát miattam hagyta ott a jegyesét és jött össze velem."


.

Aztán téged hagyott ott egy harmadikért, egy kamionosért.

Világos.

Mi a kérdés?

2020. dec. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
84%
16-osból azt vonom le, hogy te egy cédával voltál együtt, és őt akarod most is.
2020. dec. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
71%
Mem szereted. Mert ha szeretnéd, tiszteletben tartanád az érzéseit és elfogadnád a döntését.
2020. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Most éjszaka is vele álmodtam. És reggel amikor felébredtem akkor nagyon rosszul éreztem magam hogy nincs ott velem. Pedig pár hónapja még együtt ébredtünk...
2021. jan. 11. 09:18
 45/69 anonim ***** válasza:
87%
Fordulj pszichológushoz. Kapcsolat függő vagy. Nem rég még biciklivel akartál hódítani Egerben, most meg ez... Kezd szánalmas lenni.
2021. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
86%
És kocsid van?
2021. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
61%

Itt az 5.oldalt leírtad hogy egri vagy... Ha hazudsz akkor csináld legalább jól... 😅

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
61%
Jelentettem a kérdést.
2021. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
75%
Egy szóval sem írtad hogy példa. 🙃
2021. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja, hogy mondjak le róla és próbáljam elfelejteni, annak üzenem: megpróbáltam elfelejteni!!! Július óta amióta nem vagyunk együtt azóta próbáltam. Több csajjal is találkozgattam, randizgattam. De végül egyikkel sem tudtam összejönni. Akármennyire is ek akartam felejteni: nem megy!!! Rengeteg dologról ő jut az eszembe. Rengeteget gondolok rá. Együtt akarok vele lenni újra!!!
2021. jan. 27. 22:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!