Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
94%
Ez két emberes dolog, ha ő nem akar téged, akkor sehogy. Oka van, hogy pár hét után szakítottatok, és egyből mással van azóta is.
2020. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
97%
Mivel neki már van valakije, akivel feltehetően szeretik egymást, én nem rondítanék bele ebbe. Gondolom, jó oka volt annak, hogy szakítottatok.
2020. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Semmi oka sem volt a szakítsunknak. Számtalanszor rákérdeztem. Én soha semmiben sem voltam hibás. Annyit mondott, hogy a kapcsolatunk alatt túl sokat beszélt videóhívásba ezzel a kamionos sráccal. Én nem értem rá vele mindig beszélni. De ő régóta nem dolgozik tehát ő egész nap ráért beszélni a sráccal. Tehát nem haragszik rám meg semmi nem haragból szakítottunk.
2020. dec. 17. 08:45
 4/69 anonim ***** válasza:
96%

Ember, vedd már észre, hogy ő melletted szeretett bele a kamionos fazonba. Nem fogja érted dobni. Fordítva történt.

Lehet, hogy neked jó volt vele, de neki veled nem. Ezért cserélt le (szerinte) jobbra.

Keress olyat, aki téged szeret és megbecsül. Nagyon gyerek vagy még, ha te ebbe a kapcsolatba bármi jó beleláttál. Lehet, hogy szép a csaj, lehet, hogy jó az ágyban, de ez baromi kevés.

2020. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Utolsó. Szép és jó csaj meg minden. Nem hiába akarom visszakapni!
2020. dec. 17. 08:56
 6/69 anonim ***** válasza:
96%
Esélytelen a dolog.
2020. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért?
2020. dec. 17. 09:09
 8/69 anonim ***** válasza:
84%
Menjél te is kamion sofőrnek, hátha akkor összejön a dolog...
2020. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
95%
#7-nek: Mert már talált valaki mást helyetted.
2020. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
93%

Nem hogy helyetted, de melletted talált mást, vagyis úgy keresett új pasit, hogy te ott voltál. Kevés vagy neki. Ennyi, engedd el.

Sose fog visszamenni hozzád.

Mit nem értesz ezen?

2020. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!