Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Tudom. És? Világban millió olyan van, hogy 1 kapcsolat 3 fél miatt megy szét. Például egy nagyon fontos dolgot kifelejtettem az elején. A lány mielőtt összejött velem el volt jegyezve. Háromszor találkoztunk, negyediknél már összejöttünk de úgy, hogy az első találkozásunk az a Kövesdi reptéri szlalomversenyen történt ahol az akkori vőlegénye is indult és a csaj még aznap mellette ült a versenyen. Tehát miattam hagyta ott a jegyesét és jött össze velem.
2020. dec. 17. 09:27
 12/69 anonim ***** válasza:
98%
Ezek alapján amiket leírtál,felejtős a csaj..keress olyat aki tisztel. Otthagyta a jegyesét miattad, és melletted összejött még egy 2. csávóval is. Neki nem szerelem kell, hanem fasz..
2020. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez elég fontos infó, nekem ilyen csaj havernak se kéne, de kinek mi.

Te se az eszeddel gondolkodsz, és nem a szíveddel szeretsz, csak futsz a farkad után.

2020. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Utolsó 2! Szerintetek például a mostani kamionos csávóval meddig lesz együtt? Hozzáteszem azt hogy a csaj az előttem lévő csávóval aki eljegyezte vagy 3 évig volt együtt. És a mostani csávója az a kamionos amúgy eléggé furán néz ki. Alacsony szemüveges vékony körszakállas. A csaj 170 centi én 185 centi magas vagyok. Nagyon tetszett neki hogy ilyen sokkal magasabb vagyok nála. És amúgy nagyon imádta a farkamat 4 fal között színre nem volt olyan perc hogy ne fogta vagy szopogatta volna.
2020. dec. 17. 09:42
 15/69 anonim ***** válasza:
95%
Annyira nem lehetett jó, ha már melletted mást keresett. XD
2020. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
De mondta hogy nem direkt. Nem direkt keresett mást. Én nem értem rá mindig vele beszélni. Hívásba. Főleg nem videóhívásba. A csaj nem dolgozott minden nap otthon volt barátnőjéhez járt át ennyi meg amikor én ráértem akkor velem volt. Így rengeteg ideje volt minden nap a kamionos csávóval telefonálni is. És a csaj szavaival élve "véletlenül" beszélt vele ilyen sokat és lett együtt vele. Mármint a kamionos csávóval.
2020. dec. 17. 09:50
 17/69 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen naív, nincs olyan hogy "véletlenül beszélt ilyen sokat" a csávóval...😅
2020. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
97%

Én is véletlenül szoktam másokkal beszélgetni. Teljesen véletlenül felhívok valakit/teljesen véletlenül veszem fel a telefont, az is akaratomon kívüli, hogy bekapcsolom a kamerát, és végképp öntudatlanul kezdek beszélni :D.


Kérdező, ne sértődj meg, de nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Hagyd ezt a csajt, ingyenélő, nem dolgozik, úgy cserélgeti a pasikat, mint más a bugyiját, figyelemhiányos, stb. Találsz te ennél jobbat is.

2020. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:
Hát azért nem úgy cserélgeti a csávókat mint más a zokniját mert mondom a vőlegényével több évig volt együtt. Ezzel július 31 óta van. Sajnos csak velem volt kevés ideig. Értem hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban. Ezzel tisztában vagyok. De mindezek ellenére még mindig szeretem. És amúgy azóta volt több randim több lánnyal de egyikkel sem jöttem össze mert egyszerűen nem megy én ezt a csajt szeretem és nekem csak ő kell
2020. dec. 17. 09:58
 20/69 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezt mondd el neki, ő meg eldönti.
2020. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!