Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%
Nezzuk mas perspektivabol. Te szereted, o teged nem. Neki miert lenne jo ha veled lenne, olyannal akit nem szeret? Miert akarod hogy o veled legyen akkor is ha o nem akar? Ha igazan szeretned, hagynad hogy a sajat utjat jarja, es nem eroltetned ra magadat.
2020. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem rá magam semmivel sem. Úristen... Azzal szerinted miért erőltetem rá magam mert ide kiírtam egy kérdést? Amúgy meg hogyha szeretett akkor még akármikor is szerethet
2020. dec. 17. 15:05
 33/69 anonim ***** válasza:
95%

De nem szeretett, mert összejött melletted mással!

Ez nem szerelem.

Ő kapcsolatfüggő, te pedig kanos.

2020. dec. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát rohadtul -rosszul gondolod. Esetleg fordítva lehet.
2020. dec. 19. 08:22
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt engedd el. A nők általában akkor szakítanak/jönnek össze mással, ha már az aktuális párjukból kiábrándultak vagy nem tudnak rá férfiként tekinteni. (Ezt nem az ujjamból szoptam, pszichológusok mondják, pl. Csernus.) Ezt megváltoztatni nemigen lehet. Ha nyomulsz rá, keresed az akarata ellenére, vagy ha könyörögsz neki, ha fenyegetőzöl vagy épp megalázkodsz, azzal csak kínos helyzetbe hozod (ezt sem én találtam ki), amitől még inkább elidegenedik tőled.
2020. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Utolsó! Semmi olyasmit nem csinálok amit írtál. Egyedül annyi volt hogy a szakítás után 1 hónappal bejelöltem 1 hét alatt többször (visszavontam a jelölést aztán megint bejelöltem) de ennyi.
2020. dec. 19. 13:37
 37/69 anonim ***** válasza:
92%
Engedd el, láthatóan nem kellesz neki.
2020. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
91%

Elment a hajó.

Lényegtelen, hogy te mit fantáziálsz az ő életükről.

Nem tudhatod, hogy milyen minőségű a kapcsolatuk.

Mik a közös terveik.

Te már nem vagy képben és nem is leszel.

2020. dec. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezőnek:


"Semmi oka sem volt a szakítsunknak. Számtalanszor rákérdeztem."

.

Az volt az oka, hogy nem szeret.

Erről pedig tehetsz sem te,, sem ő.

Nem tudja az ember mindig megmagyarázni, hogy miért nem.

Egyszerűen nem.

És akkor ebbe a hiúságot abszolút félretéve, bele kell törődni

és továbblépni. Az élet megy tovább.

Az emberen legyen önérzete, önbecsülése, ne fusson olyan szekér

után, amelyik nem veszi fel.

Lehet, hogy több ilyen is lesz még az életedben. Úgy tűnik, hogy elkezdődik valami, de hirtelen el is múlik, és te leszel az, aki

kilép.

Voltam már én is így. Jártam két hónapig egy fiúval. Helyes volt,

normális volt, nem tudtam volna róla semmi rosszat mondani. És egy napon úgy éreztem, hogy nincs közünk egymáshoz, teljesen idegen, nem

vártam a találkozást, a közeledését, a kézfogását, a csókját.

Az ember ezt nem tudja mindig megmagyarázni, de lehet, hogy igen,

de mégsem, mert megbántaná.

Miért járna veled, ha nem vonzódik már hozzád, ha rájött, hogy tévedett?

2020. dec. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
96%

35-ös!


"pszichológusok mondják, pl. Csernus."


Csernus egy kókler, aki a saját jellemhibáit akarja rávetíteni a pácienseire. Abszolút alkalmatlan, celebbé zülött alak.


Abban van valami, amit írsz, hogy már nem látja benne a férfit.

Lefordítva: nem vonzódik hozzá.

2020. dec. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!