Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze újra azzal a barátnőmmel, akit eddig a legjobban szerettem mind közül? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tavasszal leszek 24 éves. A lány idén ősszel lett 20 éves. Június - július idén nyáron sajnos csak 2 hónapig jártunk. Szinte minden nap találkoztunk. Én Egerben élek ő kb 10 km-re Mezőkövesden egy kisvárosban. Július 31 óta (ez van nekik kitéve Facebookra) egy másik 31 akárnéhány sráccal van együtt vagyis tőle több mint 10 évvel idősebb sráccal. A srác Miskolc mellett lakik valamelyik kis faluba talán Mályiba. Külföldön kamionos a srác tehát nem sokat van "itthon". Gondolom ez miatt távkapcsolat ez. Engem a csak augusztusban a szakításunk után letörölt Facebookról. Az összes barátnőm közül őt szerettem a legjobban. Vele volt minden a legjobb. Nagyon szeretném őt visszakapni és ebben segítsetek nekem kérlek! Bármi kérdés van még, mindenre szívesen válaszolok akár privátban akár itt hozzászólásban. Újra boldog akarok lenni vele!!! Segítőkész, pozitív, építő jellegű tanácsokat, ötleteket várok.

2020. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
Azóta vagyis július vége óta nem beszélek vele. Augusztusba többször is bejelöltem nem igazolt vissza 1 hétig aztán visszavontam a jelölést és azóta hagyva van.
2020. dec. 17. 10:05
 22/69 anonim ***** válasza:
95%
És ebből sem esik le, hogy hallani sem akar rólad?
2020. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is hagyd békén. Nem tudod visszaszerezni: ha annyira veled akart volna lenni, akkor réges-rég meggondolta volna magát, és a karjaidban lenne. De nincs ott. Neki az a másik pasi kell, tartsd tiszteletben! És komolyan, próbálj meg rajta túllépni. És azt megérteni, hogy te igazából nem ezt a lányt szereted, hanem amilyennek láttad, és a hormonok beszélnek belőled. Az alapján, amit írsz, vele volt eddig a legjobb a szex, meg biztos sok pozitív dolgot adott, de szerintem eléggé pofára ejtett azzal, hogy csak úgy otthagyott. Ráadásul, az alapján, amit írsz, ingyenélő (munka nélkül mégis miből él?), figyelemhiányos (az, hogy nem bírja ki a munkaidőt anélkül, hogy valakinek a fenekében legyen, elég komoly kérdéseket vet fel), és nem hűséges. Ha össze is jönnél venne újra, akkor, hacsak nincs annyi pénzed, hogy életed végéig ne dolgozz és minden idődet vele töltsd, akkor megint elhagyna valakiért, akinek sok ideje van. Most komolyan: újra át akarnád élni ezt a megaláztatást? Mert ez az. Szóval, nem tudok annál segítőkészebb és jóindulatúbb dolgot mondani, minthogy lépj tovább. Bőgj egy nagyot, csapj pár párnát a falhoz, menj futni, hogy kiadd magadból a csalódottságot és szomorúságot, esetleg haragot, és aztán engedd el. Ha elengedted, képes leszel arra, hogy megtaláld más lányban is a boldogságot - mert így csak egy délibábot kergetsz, és önmagadat szivatod.
2020. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
A szex nekem nem vele volt a legjobb. És amúgy abból él, hogy az apja is kamionos ő is külföldi cégnél. Az soha 2 hónapot van kint és 1 hetet otthon. Tehát valamennyire van pénzük eltartani a lányt. Az anyja ápoló valami otthonban.
2020. dec. 17. 10:23
 25/69 anonim ***** válasza:
97%
Menthetetlen vagy. Hanyan elmondtak itt neked eszervekkel, de egyszeruen fel sem akarod fogni.
2020. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem mit nem értesz azon, hogy esélytelen. Hiába vergődsz, ha ő már nem érdeklődik.
2020. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
#25! Épp ez a kérdés hogy hogyan jöjjek össze vele. Nem vergődik itt senki hanem ez a kérdés hogy HOGYAN lehetséges az hogy újra együtt legyek vele.
2020. dec. 17. 10:53
 28/69 anonim ***** válasza:
94%

Egyetlen megoldás van, hogy összejöjj vele úgy hogy ne hagyjon el..ha elrabolod.De ez már elég súlyos bűncselekmény és nem javaslom. Meg a sitten úgy is kicsinálják ezeket...

Így már érted mennyi esélyed van??

2020. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy sem lehetséges.
2020. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hogy lehetetlen!!! Szomorú hogy ti ezt a mondást nem ismeritek
2020. dec. 17. 11:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!