Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lépünk már tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lépünk már tovább? Megőrulok nélküle...

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt. Egy városban élünk, szinte minden nap találkozunk, de sosem alszunk a másiknál, mert a szüleim nem engedik (22vagyok,o 27). Sajnos ez az év elegge elcseszte a szamitasainkat, mivel szerettünk volna osszehazasodni és végre osszekoltozni. Imádom ot. O a mindenem és tényleg, én bármit megtennék érte, de ez a várakozás kegyetlen. Utálom, hogy nélküle kell minden este lefeküdnom és nélküle kelek fel. Valami tanács? Én már gondoltam rá, hogy költözzunk össze házasság nélkül de o nem akar...

2020. dec. 13. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Összeházasodnátok, tehát örökre összekötnétek egymás életét, de össze nem költöznétek? Nem értem.

Egy magasabb szintű lépést megtennétek, de egy alacsonyabbat nem. Ez olyan mintha azt mondanád hogy szoktatok szexelni, de csókolózni nem.

Válaszok (két kérdőjelre végződő mondatod volt):

1) Idővel, mi azt honnan tudjuk.

2) Túl fiatal vagy, ezt 25 évesen csináld.

2020. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy, 6 éve együtt vagytok, de nem aludtál még vele, mert a szüleid nem engedik??

A fiú szülei sem? Mert én a helyedben, kérdezés nélkül ott aludnék nála. A te életed, ráadásul nem egy futókapcsolat. Mit tudnának utána tenni?

2020. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek ki egy szobát 3 napra!

Gondolom, voltál már elutazva osztállyal, táborban, barátokkal, nem most mennél először... ?

2020. dec. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy troll kérdés,vagy nem tudom...vagy baromi hülyét csinál belőled a srác.

Hogy akarsz valakivel összeházasodni,hogy nem éltél együtt vele,nem tudod,milyen vele a szex?

Hogy viszonyoltok a pénzhez,milyen az életritmusotok,stb,stb.

Eléggé régimódi vagyok,de ez így nekem is sok.

2020. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Házasodni most is lehet. Nem az évvel van baj, hanem a pároddal.
2020. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #5 válaszoló is megmondta, a jelenlegi korlátozások mellett sincs akadálya a szűk körben történő házasságkötésnek, sem házasságkötő teremben, sem templomban. A rokonok nem fognak a jelen helyzetben megsértődni, ha megejtitek az esküvőt úgy, hogy csak a szülőket és a testvéreket hívjátok meg. Ráadásul így nem is kerül sok pénzbe. Mivel 6 éve vagy együtt a pároddal, egyikőtök szülei sem mondhatják, hogy elhamarkodtátok a döntést. Vágjatok bele az ügyintézésbe most még Karácsony előtt, s januárban már meg is lehet tartani az esküvőt. Onnantól pedig az összeköltözés is természetes lesz, s a gyakorlatban azonnal meg is oldható, ha kivesztek egy albérletet.
2020. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A szuleid nem engedik? Felnott ember vagy, 22 eves, de nem alszol a parodnal mert nem engedik?


2. En veled egy idos vagyok, szinten regita kapcsolatban de biztosan nem hazasodnek ossze mielott nem koltoztunk ossze es nem ismerem meg jobban. Lakva ismerik meg egymast a parok, de viszont meg egy ejszakat sem toltottel vele, nem tudod hogy el, milyen eletritmusa van, lehet nehezen elnetek egyutt, ezeket kell osszekoltozes alatt kitapasztalni es osszecsiszolodni, es sokaknak nem megy, szetkoltoznek. Semmikeppen nem ugornek bele hazassagba a helyedben. Legalabb 1-2 evet elnek egyutt a parommal mielott igent mondanek.

2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a legnagyobb baj, hogy a párod nem akar összeköltözni.


Technikailag tényleg felnőtt vagy, de amíg a szüleid házában laksz, addig tudnak olyan patáliát csapni, meg úgy viselkedni egész héten, hogy elérik a céljukat. Én is tapasztaltam.


Nem tudom, 22 évesen tanulsz vagy dolgozol, de a 27 éves párodról azt feltételezem, hogy ő már 1-2 éve minimum dolgozik. Miért nem akar összeköltözni?


Egyébként hasonló helyzetben vagyok/voltam, de valamilyen szinten már megértem, anyám miért nem örül a kapcsolatomnak. Nem tinik vagytok már ti sem, és azért 22N-27F felállásban simán megvalósítható legalább egy picike albérlet, amennyiben mindkét fél akarja, és tesz is érte. Te viszont leírtad, hogy a srác nem akar... Nem akarlak elkeseríteni, de ezek szerint ő közel sem szenved annyit, mint te, és tök kényelmesen elvan a jelen helyzetben.

2020. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!