Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szerelmes lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szerelmes lány?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vagyok együtt barátnőmmel. Ő 18 éves, én 25.Nekem volt egy többéves kapcsolatom, együtt is éltem a lánnyal. Vele egyidősek voltunk.Tudom,hogy elméletileg nem várhatok el egy 18 éves lánytól annyit, mint egy 25 évestől, azt is tudom, hogy egy majdnem 10 éves kapcsolat jóval másabb volt, mint egy 6 hónapos, mégis úgy gondolom, hogy nem természetes az, ha ennek a lánynak fontosabb minden, mint én. Alig foglalkozik velem, mikor nála vagyok, előkerül az Instagram, a Facebook, a YouTube, a cicák, én meg ott fekszem az ágya Szélén, néha kapok egy puszit. Mikor közös programra hívom, folyamatosan van kifogás:Hideg van, fáradt vagyok, stb. (én 12 órás éjszakás munka után is szó nélkül megyek hozzá, ő diák, online oktatása van ugye). Szerintem egy szerelmes ember nem ilyen.
2020. nov. 23. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

" ennek a lánynak fontosabb minden, mint én. Alig foglalkozik velem,"


Nem ILYEN a szerelmes lány.

2020. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem ilyen a szerelmes lány. Még csak barátként se vagy fontos neki, bunkón viselkedik, nem tisztel. Nem is értem, miért vagytok együtt.
2020. dec. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Többször is beszéltem vele, hogy ez nekem így nem jó, vagy mondja meg, hogy nem szerelmes, vagy változtasson. Mindig azt mondja, változtat, de az sosem tart 1-2 napnál tovább, visszatér ugyanez a dolog.

2020. dec. 2. 07:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszélni könnyű. A tettek.számítanak.
2020. dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam én is. Mondjuk mikor együtt voltunk, nagyon jól elvoltunk, láttam rajt, a tettein, szemében, hogy szeret. De jópárszor előfordult az is, hogy most ezért nem jó, most csak 1 órát tudunk együtt lenni, ezért nem tudtam írni fél nap stb... Máshogy működtünk. Már nem vagyunk együtt az érzelmeink ellenére. De neked még van lehetőséged, próbálj meg vele beszélni, vagy egy kicsit lassíts a tempón (várd meg amíg ő ajánl fel vmi programot), hátha arra (a

te szempontodból)pozitívan reagál.

2020. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!