Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szerelmes lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szerelmes lány?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vagyok együtt barátnőmmel. Ő 18 éves, én 25.Nekem volt egy többéves kapcsolatom, együtt is éltem a lánnyal. Vele egyidősek voltunk.Tudom,hogy elméletileg nem várhatok el egy 18 éves lánytól annyit, mint egy 25 évestől, azt is tudom, hogy egy majdnem 10 éves kapcsolat jóval másabb volt, mint egy 6 hónapos, mégis úgy gondolom, hogy nem természetes az, ha ennek a lánynak fontosabb minden, mint én. Alig foglalkozik velem, mikor nála vagyok, előkerül az Instagram, a Facebook, a YouTube, a cicák, én meg ott fekszem az ágya Szélén, néha kapok egy puszit. Mikor közös programra hívom, folyamatosan van kifogás:Hideg van, fáradt vagyok, stb. (én 12 órás éjszakás munka után is szó nélkül megyek hozzá, ő diák, online oktatása van ugye). Szerintem egy szerelmes ember nem ilyen.
2020. nov. 23. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Puha. Meleg. Jóillatú
2020. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

De ő meg ilyen. Képzeld vannak emberek akik nem annyira aktívan mutatják ki érzéseiket mégis vannak. 18 évesen még elég neki az a tudat, hogy szerelmesek vagytok egymásba ... szerintem nem nagyon érzi át, hogy ilyenkor, hogy is kellene kimutatni az érzéseit, olyan, mint ha csak kelléknek lennél, hogy menőzzön van pasija, de annyiira meg nem fontos, hogy foglalkozzon is vele, csak annyira, hogy maga mellett tartson valahogy....

26N

2020. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak a csicskája vagy. Az, hogy fiatal nem lenne baj. Sok köztük a jószívű, maximálisan odaadó és igyekvő lány. De ebből a csajból sosem lesz jó partner.
2020. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Jaaaj, ez borzasztó, persze, hogy nem természetes. Exem is hasonló volt. Hetekig nyaggattam, mire végre beadta a derekát egy talira. Mindig jöttek a kifogások, kb még az unokatestvérének a macskája is előbbrevaló volt nálam. Egyszer amiatt mondta le, hogy neki délután 5-re otthon kell lennie, mert valamit csinálni kellett, és megígérte az apukájának, akinél az egész nyarat töltötte, tehát bőven ráért volna, míg velem egyszer találkozott a 3 hónap alatt... Bár ő kicsit fordítva működik, mint a te barátnőd, mert ha egy hónapban egyszer végre taliztunk, akkor rám figyelt. Nálatok úgy látom, a találkozás mennyiségével nincs baj, hanem inkább a figyelemmel. Folyton netezik, közösségi oldalak... Gondolom ezek határozzák meg az életét is, hol milyen népszerű. Gyerekes
2020. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Egy szerelemes ember valóban nem ilyen.Főleg nem egy friss kapcsolatban.Én most is félre teszem a párom miatt a közösségi médiát. A sétára meg nemet mondani, örülnie kéne hogy még kitudtok mozdulni napközben.De az a kérdés miket tett meg a 25 éves amit a 18-tól szerinted nem várhatnál el? Privátban is írhatsz ha gondolod. 20/L
2020. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát igen, a férfiak szemében egy szerelmes nő az cicázik, vadmacska, állandóan a szexen jár az esze, állandón a férfi nyakán csüng, dícséri, magasztalja. Az a helyzet, hogy sokan meg nem ilyenek. Na puff neki! :)
2020. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, én nem így gondolom kedves utolsó. Ha én adok, akkor nyilván az a jó, ha ugyanúgy kapok is,hiszen arról szól, hogy törődünk egymással. Picit reálisan kellene hozzáállni, nem általánosítani meg nem feminista megszólalásokat írni, mert itt szó nincs ilyenekről.
2020. nov. 23. 21:06
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
#6 kisarkította, hogy a férfiaknak mindig csak a szex meg a testiség... Pedig ennek a kérdésnek nem is ez a lényege
2020. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazad lesz, nem szerelmesként viselkedik. Ott vagy, mert jó, hogy van pasi a háznál. Kb. ennyi.

Amikor belém tényleg szerelmes volt valaki, úgy nézett rám, mint senki előtte, rögtön tudtam mi az...

2020. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem ilyen. Ha szerelmes, csillog a szeme, ölelget, puszilgat, lelkesedik a találkozóktól, foglalkozik veled stb, stb.
2020. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!