Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok szerethető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

A páromról kiderult, hogy nem szerelmes belém, csak nagyon szeret, szerinte a szerelem felesleges, az a fontos, hogy velem lehet jövőt tervezni. De nekem ez úgy fáj, mert annyira igyekeztem, hogy megszeressen.


Előtte sem volt belém szerelmes egyik exem sem. Általában csak ideiglenes barátnő voltam, mert kényelmes volt velem.


Most ezen agyalok, hogy én tényleg nem vagyok szerethető lény. Ez létezhet?


2020. jún. 17. 07:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves 20-as válaszadó. Te fel tudsz izgulni úgy a párodra, hogy közben nem szereted? A szex nagyon fontos a kapcsolatban, de a barátaimmal is jól érzem magam, mégsem tudnék velük ágyba bújni, mert szexuálisan nem vonz. De ha már ez is megvan, szerintem az nevezhető szerelemnek. És inkább leszek egyedül, mintsem egy olyannal, akit nem tudok többre nézni egy barátnál.
2020. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Felizguláshoz nem kell szerelem vagy szeretet, semmi köze ehhez. Elég ha szimpatikus és külsőre bejön. Viszont akivel összejövök és nincs szerelem, mert nem zúgok bele ott azért szeretet szokott lenni. Megkedvelem, megszeretem. Volt szexkapcsolatom is, ott még szeretet sem volt és mégis úgy felpörgött a csaj, hogy először kezelni is nehéz volt a helyzetet.

Sőt, én kimondottan alkalmatlan vagyok arra a szerelemre amit a legtöbb nő akar. Én nem fogok gravírozott lakatot nyomni egy korlátra sem, nem érdekelnek a szívecskés plüss macik meg a többi szerelmes klisé. Nő kell, aki a másik felem, akivel egyeznek a gondolataink, akivel értelmesen tudok társalogni a mindennapokban, akivel lehet építeni az életet, lehet tervezni és haladni előre. Mint egy jó cégben két jó viszonyú társtuljdonos. És akivel esténként kiéljük magunkat.

2020. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem is mindenki romantikus alkat, de attól te még szerelmes vagy kedves 22-es válaszadó :D Amit leírtál, az tipikus példája a szerelemnek.
2020. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!